Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan várja el a barátnőm,...

Jogosan várja el a barátnőm, hogy barátkozzak össze az öccsével?

Figyelt kérdés

Ez szerintem nem tisztességes árukapcsolás.


Ha az öccsének nincsenek barátai akkor szerezzen magának.


2012. máj. 12. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mi számít nála barátkozásnak? Ha ott van mondjuk veletek, akkor szólhatsz hozzá pár szót, de azt ne várja el, hogy heti kétszer elmenjetek moziba.
2012. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közös programokat akar.
2012. máj. 12. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem párszor ki lehet bírni az ilyet, nekem is az előző csajom erőltette,hogy pl az idióta barátnőjével menjünk ide-oda. Na most az ilyen belefér de csak módjával, ha 10 ből 8 programon ott van az már sok, fel lehet neki vetni, hogy te vele akarsz lenni nem az öccsével egyfolytában.
2012. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az én öcsemmel kéthetente egy hétvégre találkozok. Ezt a barátom is tudja nagyon jól. nekem nagyon jó a kapcsolatom az öcsémmel és szeretek vele lenni mert nagyon sokat szoktunk hülyéskedni. a Barátomat mindig megkérdezem hogy nem e gáz ha jön öcsém is. együtt is nagyon jól elvannak. multhétvégén pl Tropikáriumba mentünk hárman.:) de ha öcsém vagy a barátom nem szeretnének együtt lenni akkor sztem én nem erőltetném mer akkor szakítanék mindekettőjükre úgy időt. hogy öcsémmel is tudjak lenni meg a barátommal is :)
2012. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk nem árt a jó viszony a barátnő családjával, persze az erőltetésnek sok értelme nincs.

Neked van valami konkrét bajod az öccsével? Mennyi idős? Te mennyi idős vagy?

Az én párom, igaz mi nem tinik vagyunk, jóban van a tizenéves húgommal. A bátyámmal nem, de nem az ő hibája, a bátyám egy hibbant remete.

Közös program mit takar pontosan?

2012. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit mesélsz, én 19 vagyok, a bátyám 27. Ő szokott engem közös programra invitálnia barátnőjével, de nem szoktam sokat náluk lenni, vagy ilyesmi. Igazából nem sokat szoktam őket zavarni, de a jó a viszony. Pl. voltunk együtt moziban, de mióta járnak, csak 1x (más dolgokat viszont csináltunk), pedig már járnak egy ideje. A bátyám nekem mutatja be először a barátnőit.
2012. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!