Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, ha egy...

Mi lehet az oka annak, ha egy 18 éves fiatal lány mindig idegen pasikba kapaszkodik és támaszt keres bennük?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, 18 éves, nemrég elköltözött otthonról, pedig teljesen normális élete volt, szülei, és azóta mindenféle pasinál lakik, most valami 30 éves nagybulizós gyerekagyú csávónál, akivel együtt füveznek. Régen ismertem és nem ilyen volt, teljesen értelmes, jó tanuló, de nagyon kifordult önmagából, folyton idegenekre támaszkodik.
2012. máj. 12. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj hogy nem tud magával semmit sem kezdeni és így keres támaszt másoknál hogy lekösse magát. De itt a gond az hogy elég rossz társasággal csapódott össze meg gyakorlatilag már mindenkibe beletámaszkodik aki party arcnak számít mert ő ehhez szokott hozzá. Én barátnőm is ebbe a hibába esett bele még 1 évvel ezelött de aztán meg belém kapaszkodott mert akkor még idegenek voltunk egymásnak, csak én értelmesebb voltam mint többi más ember akikkel összeszokott "jönni" így én kicsit helyre ráztam benne a dolgokat.
2012. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
élősködő. szexért cserébe albérlet :D
2012. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Apahiány, kötődési problémák, súlyos házastársi konfliktusok tanúja volt, esetleg szexuálisan vagy egyéb más módon is bántalmazott. Az idegn pasikban VÉDELMET keres, ami egyértelmű jele az apaproblémáknak.


A személyiségtorzulás (megváltozott a viselkedése, önmaga, nem ilyennek ismerted stb.) és a nagyon erősen romló jegyek a bántalmazásra utalnak, a droghasználat szintén.


Igen jó volna ráhatni, hogy egy igen jó pszichiáternél kössön ki, ha nem akar 25-30 évesen Szent Péterrel sakkozni.

2012. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!