Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknél nagy volt a korkülönbs...

Akiknél nagy volt a korkülönbség a párkapcsolatban, azok hogy mondták el a családjuknak?

Figyelt kérdés

A párommal 16 év van köztünk,én vagyok a fiatalabb.


Ti hogy mondtátok el a családotoknak?

Hogy reagáltak rá?



Köszönöm a válaszaitokat!



2012. ápr. 21. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látták, hogy vele beszélgetek gyakran, így nem mondtam el, szó nélkül is tudták. Eleinte nem örültek neki, dehát ez van. Most már elfogadják.
2012. ápr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szinte ugyanebben a cipőben járok, csak köztünk 18 év van. Én anyának simán elmondtam, ő elfogadta. Apukám még nem tudja.

2012. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bemutattam, megismerkedtek vele, megállapították, hogy helyes lány, és csak később kérdezték meg tőlem, hogy hány éves. Egy hölgytől ugyebár nem illik ilyet kérdezni.
2012. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, köztem és a párom között 18 év a korkülönbség, anyukám ismerte és hát látta hogy folyton sms-ezünk meg nagyon jóban vagyunk, rájött magától, azt mondta reméli nem tervezek hosszú távra vele. Apám kiakadt de ő és a felesége között is 14 év van, szóval kicsit képmutatónak érzem, de ma már elfogadták, 2 éve vagyunk együtt és nyáron jön az első babánk.
2012. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Mutter belezugtam az iskolaigazgatóba azt hitte viccelek fatter holnap elcuccolok pali bácsihoz adok én majd neked fejszével. Így titkos kapcsi lett belöle
2012. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!