Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltak az olyan férjről...

Mit gondoltak az olyan férjről, aki ha beteg vagyok itthon van velem és ápol, aggódik értem, , , de ha elmegyünk anyósomékhoz és csipkelődő megjegyzéseket tesz rám az anyukája de ő eltűri és csak nevet rajta, , vagy úgy tesz mint ha meg sem hallaná?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Semmit nem gondolok róla, rólad gondolom azt,hogy problémákat kreálsz ott,ahol nincs.
2012. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

azt hogy nem akar felesleges veszekedésekbe menni

becsüld meg ha ápol....

2012. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kreálok problémákat,, már az elejétől kezdve kaptam rossz megjegyzéseket az anyósomtól,, és én mindig eltűrtem,, de viszont ő az én szüleimre egyből kiakad,,,, kicsit fáj hogy nem véd meg
2012. máj. 14. 11:17
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
ha nem tetszik amit az anyós mond akkor szólj vissza neki, nem kell eltűrni csak azért mert ő az anyós, és mivel neked is van szád, így ne a párodtól várd azt, hogy megvédjen. Tanuld meg magadat megvédeni.
2012. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez az.Oszd ki a vén nyanyát és kész.
2012. máj. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

meg tudlak érteni!!!


de úgy tűnik, tényleg szeret téged csak az anyja tabu (és ez érthető), akit nem akar megbántani - de épp ezért akármit mondhat, súlytalan. ennek tudatában tojj magasról arra, amivel esetleg megbántana! a főnök te vagy :D


a végén még az is megeshet hogy jóban lesztek....

2012. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen éppen ez az hogy talán ő neki a "tabu""" én elhiszem hogy szereti hiszen az édesanyja de egem is tisztelhetne hiszen már szültem neki 3 gyermeket
2012. máj. 14. 11:31
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

ne görcsölj és ne tűrj addig amig már fel tudnál robbanni az idegtől. szólj rá az anyósra már akkor amikor még nyugodt vagy, de ne idegből meg ne veszekedj, ne hagyd hogy ebből valós nagy probléma legyen. miért ne lehetne megvédeni magad?

sajnos ebbe a hibába énis beleestem, hagytam hogy az idősebbek szekáljanak, beszólogassanak, megmondják hogy mit csináljak mert én még úgy voltam nevelve hogy az idősebbet tiszteljük és inkább hagyjuk rá ha butaságot beszél, ne szégyenitsük meg érte. csakhogy az én családomban nem volt jellemző ez hogy az idősek beleszólnak minenbe és szemtelen megjegyzéseket tesznek bármire, tisztelettel vannak az ember magánéletére, viszont a férjem családja... erőszakosak, mindenbe beleütik az orrukat, ráerőltetik az emberre amit ők akarnak. és ha nem védem meg magam, totál képesek lennének elnyomni, szóval erőt vettem magamon és visszaszóltam. értenek is belőle legtöbb esetben. szóval nyugodtan védd meg magad de ne durván.

2012. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

tisztel téged is, de ne akarj versenyezni vele


akkor sem fogod győztesnek érezni magad, ha netán nyersz.


az anyja körte, te meg alma vagy. nem lehet egymáshoz hasonlítani

2012. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a parod ratok hagyja anyosoddal, hogyan alakitjatok a dolgaitokat, ö szerintem nem akarja senki partjat fogni, mert mindkettötöket nagyon szeret, ki akar maradni a csörtevaltasbol. (Az ilyen ferfiak - apol, törödik, stb - többsege bekessegparti, nagy szive van, es nem szeret megbantani senkit feleslegesen. Egy erzö szivü ferjed van, ez a velemenyem)

Szerintem ne a ferjedtöl vard, hogy megvedjen, a legtöbb ferfi anyas, az en parom is, probalj meg direkt kapcsolatot felepiteni anyossal, lehet, hogy jo dolgok is kisülhetnek belöle.

2012. máj. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!