Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem kiborult, mert az o...

A ferjem kiborult, mert az o borotvajat hasznaltam. Masnal is ekkora szentsegtores?

Figyelt kérdés

Harom naponta borotvalom kulonbozo testreszeim.Ma is igy volt csak elfelejtettem az enyembe penget venni es mar nagyon eletlen volt.Kivetelesen kolcsonvettem az ovet.Pont akkor jott be a furdobe mikor az intimregiomat szortelenitettem es teljesen kiakadt.

Masnal is igy van ez vagy csak az en ferjem reagalja tul?

Egyebkent teljesen jo a szexualis eletunk, nem undorodik az altajamtol szoval nem ertem mi baja lett a borotvanak.Forro viz alatt kimostam mint az enyemet szoktam.


2012. máj. 14. 21:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Én nem használnám más borotváját,főleg nem intim tájékon.Ugyanúgy én is ideges lennék,ha az enyémet használná valaki.
2012. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy kiakad, az enyém is. Már dugdossa, mert szerinte tönkreteszem, és egyébként is ő az arcára használja, bár nem is volt szándékomban visszaadni.
2012. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok irigy, de engem is idegesít, ha nem lehet valami csak az enyém.
2012. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Ha azt használtam volna,amit az arcára használ az enyém is kiakadt volna(azért az mégiscsak elég érzékeny bőr)...De amivel ő is a hónalját meg intim részeket borotvál,arra nem.
2012. máj. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Én sem szeretem, nem használjuk egymás után. de ha neki előbb fogy el mint nekem, akkor adok az én csomagomból vadi újat és aznap zöld helyett rózsaszín borotvával áll a tükör előtt :)
2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer már én is buktam le így, de nem volt szerencsére nagy balhé belőle :) Ajánld fel, hogy kap újat, vagy új pengét bele, de szükséged volt borotvára és nem volt más. Amúgy én sokkal jobban szeretem a férfi borotvákat, mert tovább tartanak és nem pattog ki úgy a bőröm, mint a nőitől. Én is kiakadtam egyszer azon, hogy a férjem meg az én elektromos fogkefémet használta kíváncsiságból, de aztán hamar megbékéltem :)
2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Enyém is kiborulna. Az már tényleg privát holmit amit egészségügyileg se ajánlatos kölcsönvenni.
2012. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Megszamoltam es 20 pengeje van meg itthon.Lecsereltem neki utana, de azert merges, mert magat a borotvat hasznaltam.De az nem is ert csak a kezemhez ahogy fogtam.Ujat nem veszek neki, mert nagyon draga.Es ettol nem lett ebolas szerintem.
2012. máj. 14. 21:33
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Gépről volt szó vagy csak egy néhányszor használatos pengéről? Utóbbi esetben érthetetlen a probléma. A pengét ne kölcsönvedd ilyen esetben, hanem vedd el. Mostantól azt a pengét nem ő fogja használni, hanem te. Ő viszont kiveszi a dobozból a következőt. Ha netalántán külön kasszán vagytok és a borotvapenge tétel, akkor fizessd ki neki.
2012. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kulon kasszan, azt se mondta, hogy vegyek neki ujat csak ahogy magara a borotvakeszulekre finnyaskodik arra ertettem, hogy nem vennek ujat, mert semmi baja. Cserelheto penges.Szoval en se ertem...De meg most is puffog.
2012. máj. 14. 21:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!