Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy egy férfi...

Van olyan hogy egy férfi önbizalom hiányos egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
egy 35 feletti férfiról van szó, létezik ilyen? miben nyilvánulhat ez meg?
2012. máj. 16. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az "enyém" csak 29, de iszonyat módon önbizalom hiányos. Nála abban nyilvánul meg, hogy iszonyat féltékeny. De az a fura, hogy nem csak az iszonyat jó pasikra, hanem aki százszor is elbújhat mögötte, arra is. Ráadásul folyton azt hajtogatja, hogy meg sem érdemel, nem hiszi el, hogy egy ilyen szép nő az övé. Pedig nem vagyok egy világszépe. Folyton attól fél, hogy elhagyom. Én ebből tudom, hogy az önbizalma a béka s.egge alatt van méterekkel.
2012. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezik.


Nem mert leöltözni,vagy ha igen,akkor ne világosban.Merevedési problémák,nem mer megnyilni.

Nem mer magáról semmi intimebbet mondani,nehogy "rosszat" mondjon.

Elpirul sokszor.Leszólja saját magát,dicséretet visszautasit.


sok munkával de helyrebillenthető az önbizalma.

2012. máj. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem csak 23, de nála is voltak gondok. Nem nagyon szoktam sportolni, és meghíztam. Aztán találtam munkát, sokat gyaloglok, nekiálltam fogyni, csinosodni. Ő elvesztette az állását, otthon maradt a lányunkkal. Az egész ház úszott a koszban, én meg 12 órázok.

Ha már szó szerint ráparancsoltam, hogy csináljon valamit, akkor felhánytorgatta a szülés utáni depressziómat.

A szex sem működött. Gyors volt, én meg folyton fáradt.

Már ott tartottam, hogy elhagyom.

Azután nagy nehezen kihúztuk egymást a kakiból.

Most már van munkája, igaz, fekete, de már három bejelentettre is biztosat mondtak.

Boldog is lett, hasznosnak érzi magát.

2012. máj. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!