Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan javíthatok a stílusomon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javíthatok a stílusomon?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy mindig arra törekszem, hogy egyre jobb legyek. Addig edzek, amíg én nem leszek a legjobb kinézetű srác, akit ismerek (persze nem akarok egy izomszörnyeteg lenni, csak jó testalkatú, de tudjátok ti, miről beszélek). Viszont nem tudom, hogy a stílusomat hogy tudnám jobbá tenni. Hiszen ezen is biztos lehet javítani. A komoly beszélgetés jól megy. Ha felnőtt emberekkel beszélgetek, sokan megemlítik, hogy én milyen éretten gondolkodok koromhoz képest. Viszont abban nem vagyok biztos, hogy a humorom jó-e. Van olyan ismerősöm, aki csak úgy ontja magából a hülyeséget (jó értelemben hülyeséget) és nagyon jó, magabiztos a kisugárzása. Nem stresszel azon, hogy mit mondjon, mit csináljon, ez magától jön nála.


Az ilyen stílus eltanulható másoktól? Segít az, sokat beszélgetek más emberekkel? Vagy szerintetek kérjek meg valakit, hogy adjon tanácsokat?


2012. jan. 4. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy önmagad! Ebben minden benne van.
2012. jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megprobalok segiteni... Ha nem banod ekezet nelkul irok mert telon vok... :D nah szoval. Nekem a ezekkel aaapszolute nincs gonom mert komolyan is nagyon jol tudok beszelni, es a humorerzekem az egyik legjobb az a varoskamban .. :) a humorerzeket azzal lehet legjobban fejleszteni, ha stand up comedyt.nezel. Kiss adam, Hathazi laci a legjobbak.... :) de az sem rossz ha vicceket tanulsz be:) ha van meg kerdesed ezugyben most irj vissza es valaszolok :)
2012. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj másokra hasonlítani.Légy önmagad és próbálj magadnak megfelelni.
2012. jan. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Találd meg azt amiben te vagy a legjobb! Villogj azzal!
2012. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!