Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így szokott lenni? Kezdjek...

Ez így szokott lenni? Kezdjek hozzászokni?

Figyelt kérdés

Párommal 1 hónapja költöztünk össze! 2 éve vagyunk együtt, heti 3 napot szoktunk átlagban együtt tölteni. Minden találkozást alig vártunk, egymásnak estünk és szerettük egymást.

Most pedig csak lefekszik mellém ad egy puszit és alszik is. (Megértem, hogy sokat dolgozik, de mégis rosszul esik)

Nem azt várom, hogy minden este "együtt legyünk", de legalább egy-két mondatot válthatnánk vagy csak kicsit megszeretgetne. Nem tudom.

Nem akarom, hogy eltávolodjunk egymástól és azt sem hogy rám unjon.

Érhető a félelmem vagy eltúlzom? Mit gondoltok?



2012. máj. 17. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

nálunk férjemmel pont fordítva volt. Miután összeköltöztünk mindketten felpörögtünk.

Nyilván egy idő után kicsit csillapodott a dolog, pontosabban a terhességem alatt.. de a szülés után kb megint olyan, mint azelőtt, mikor összeköltöztünk, azzal a különbséggel, h mindketten ki vagyunk hegyezve fül ügyileg a babánkra.

Én értem a félelmed, de nemcsak rajtad múlik, h ne laposodjon el a kapcsolat... abba párodnak is ugyanúgy tennie kell, h ez sose történjen meg.

2012. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Há! Pont ezért hajított a barátnőm. Nem hitte el, hogy szeretem, mivel pont így viselkedtem mint a párod. Pedig tényleg nagyon fontos volt nekem és életünk végéig együtt lehettünk volna, ha képes megérteni, hogy a társkapcsolat / házasság nem "cirkusz". Nem arról szól a dolog, hogy állandóan újabb és újabb programok sokasága között mosolyogva végig poénkodjuk az éveket. Az élet nehéz. Ezer küzdelem között sokszor csak arra marad erő idő, hogy megpusziljuk a másikat és igen, aludjunk egy nagyot.

Szerintem ettől a "rámun" dologtól ne félj, hacsak másképp is okot nem ad rá.

2012. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lesz gond, nálunk is így volt, hogy amíg nem éltünk együtt, addig jobban vártuk a találkozásokat :) bár elég korai a költözés után, bár mondjuk mi fél év után költöztünk :) de ez még nem jelent feltétlenül rosszat, szerintem ezen ne aggódj :)
2012. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

érthető a félelmed, de ez teljesen normális.

tipikus női gond. ha együtt lakunk, nem annyi a pörgés. képzeld el, te sem akarhatod, h minden este gyertyafényes, hatfogásos vacsora legyen, ez igen kimerítő. a magas hőfokon, intezíven megélt kapcsolat legtöbbször gyorsan kiég.

másrészt az együttélés erről szól, minden reggel együtt ébredni.

most jön az a rész, amikor ráérzel, hogyan kell megtartani a pezsgést. sx és ny 2. rész:-)

a következő a tanácsom:foglalkozz azzal a kérdéssel, hogyan lehet megtartani a lángot egy kapcsolazban.

legyen saját életed, ne légy mindig magától értetődően elérhető.

csábíts időnként, de ne minden nap.

kedveskedj, légy figyelmes.

várd el a figyelmet, légy büszke, autonóm csaj, legyen tartásod, ne loholj utána.


olvass. somát, ha tudsz angolul, keress rá a the rules-ra.

legyél elveszíthető, de ne zsarolj, stb

2012. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!