Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet az ilyen helyzetben...

Mit lehet az ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm révén pár hete bekerültem egy nagyobb társaságba. Kb 30-40ember, péntekente együtt járunk el, kb 20 aki épp ráér. Különösen azért fontos ez nekem mert pár hete szakított velem a barátom és velük jól érzem magam. Van azonban egy fiú szoktam vele beszélgetni de már nagyon unom. Állandóan a sarkamban van. Az az esetlen típus feminim vonásokkal. Kedves de számomra unalmas is nem tudok vele semmi érdekes dologról beszélni. Tudom h tetszem neki, de nekem kicsit sem az esetem. Tegnap elmentünk táncolni is, végig másokkal voltam hátha levágja de hazafelé mégis kísérgetett meg kérdezte h mikor láthatlak újra? Nem akarom megbántani de rendesen taszít már szegény. Mit csináljak?

20L


2012. máj. 19. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kicsit kellemetlen helyzet. Szerintem fontos lenne őszintén tisztázni a helyzetet. Mondd meg neki, hogy te úgy gondolsz rá, mint egy kedves barátra /haverra, cimborára/, de te nem leszel belé szerelmes. Kérd meg, hogy ne tápláljon hiú ábrándokat.Ha ez tisztázódik, minden rendbe jön közöttetek
2012. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De épp ez amit nem akarok mert semmi olyan nagyon egyértelműt nem tett, de egy lány attól még megérzi az ilyet.
2012. máj. 19. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyél hozzá kedves mindenképp, de mondd meg neki, hogy nemrég szakítottál, és még nem állsz készen egy új kapcsolatra. Kedveled őt, jól érzed magad vele, de ne haragudjon, ennyi a maximum, amire tőled számíthat. Így megsértődni sem fog, hiszen nem az ego-ját bántod meg (nem tetszel...stb)
2012. máj. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Félek h akkor meg azt hiszi elég ha vár pár hónapot de addig nem tágít mellőlem nehogy valaki más csapjon le rám mikor már készen állok...más fiúkkal szívesen ismerkednék de nem vele
2012. máj. 19. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez tényleg kényes és kellemetlen helyzet.

Én a helyedben, mikor beszélgetünk, direkt többször is kihangsúlyoznám, hogy milyen jó HAVERNAK tartod őt.

Vagy tegyél direkt neki olyan megjegyzéseket, hogy jó, hogy van egy fiú, aki végre nem nyomul és aki tényleg CSAK haver stb.

Légy találékony :).

A lényeg, hogy leessen neki, hogy nem tekintesz rá férfiként.

L/25

2012. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát én még csak haveromnak se tartom. Mindig felőlem érdeklődik én meg unok már ennyit beszélni magamról. Próbáltam más témát de nem ment. Egyáltalán azt szeretném h hagyjon békén, tudom h gyerekesen hangzik de rendesen irritál. Álmomban is állandóan ilyen kis gondoskodó volt velem és nagyon rossz álom volt:D
2012. máj. 19. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Szimplán kerüld el.Ne találkozz vele amikor tudod, hogy ott lesz a társaságba.Ne szólj hozzá aztán annyi.Ha keres telefonon,sms-ben akkor pedig mond, hogy nem érsz rá neharagudjon de hagyjon egyedül.
2012. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A viselkedésed olyan mint egy 14 éves kislánynak aki inkább kerülgeti a másikat,de meg nem szólalna.

20 évesen érett felnőtt nőként (már ha az vagy) nyugodtan le lehet ülni a sráccal és lehet erről a problémáról beszélgetni vele.

A tálalás a lényeg.Nem azt kell mondani,hogy "bocsika de nem jössz be," vagy "taszítasz" hanem azt kell mondani,hogy

"észrevettem,hogy esetleg többet érzel irántam egy puszta haverságnál.Jól gondolom?? Ha igennel válaszol,akkor lehet beszélni arról,hogy te éppen most szakítottál,és jó darabig semmiféle érzelmeket nem akarsz táplálni senki iránt.Örülsz,hogy ő is benne van a haveri társaságba,de vele is csak annyi kapcsolatot akarsz mint X.Y-nal.Nem esik jól,hogy úgy érzed,többet akar mint egy hétvégi szokásos havertalálkozó.Megkéred,hogy maradjatok ezentúl a szokásos haveri kapcsolatnál..stb...


20 évesen csak tudsz így kommunikálni..nem??

2012. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak nyelvi korlátaim, nem beszélem tökéletesen a nyelvet nem tudok ilyen tapintatosan beszélni:S
2012. máj. 19. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg minden alkalommal mondd azt,hogy nincs kedved beszélgetni.Elvileg ez az igazság.
2012. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!