Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak vicces story-jai...

Nektek vannak vicces story-jaitok gyerekkorotokból?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 19:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Egyszer a kisöcsémnek rávágtam kalapáccsal az ujjára ami eltört.
2012. máj. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Húgomnak mozgott a foga és boxoltunk. Persze, hogy kivertem neki.


Egy másik: Húgom még kicsi volt, és a szomszéd ott poénkodott nekünk erre megszólal: De nagy hülye vagy Kázmér bácsi *.*


20/L

2012. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mi, amikor építettük a házunkat( kb 2 éves lehettem) már kész volt a bútorok még nem voltak bent. Én találam egy tollhegyet és összekarcoltam a falat!! :DD egyszer meg budapesten voltunk és főttkukoricát akartunk venni de még 100 Ft hiányzott. Erre egy utcai zenészhez odamentem és elkezdtem kutatni a sapkájában!
2012. máj. 20. 19:37
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Akkor elég kis bunkó lehettél.
2012. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
2 éves voltam!!!! :DDD
2012. máj. 20. 19:39
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Engem a szomszéd megkÍnált tálcáról sütivel, amikor 4 éves voltam, fogtam és az egész tálcával elvettem.
2012. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Én leöntöttem tejjel egy ovodatársamat :P
2012. máj. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer amikor még alsós voltam, az ebédlőben voltunk, amikor is egy fiú elkezdett piszkálni. Nagyon-nagyon mérges voltam már, ezért rákiabáltam, hogy ha nem hagyja abba, akkor leöntöm hideg vízzel. Ő mondta, hogy úgysem merem, erre a kezemben lévő pohár tartalmát teljesen a nyakába zúdítottam, az ebédlő közepén. Azután furcsamód, sosem piszkált, és mindig kedves volt velem. :D
2012. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%

Engem mindig a rokonok kínálgattak sütivel, hogy milyen finom, házi. Állandóan ezt hangoztatták, hogy házi. Én meg mondtam, hogy a bolti sokkal jobb, persze jól megsértődtek, de azóta is emlegetik.

Unokanővérem meg kérdezte tőlem, hogy na, szerinted hány éves vagyok? Mondom 40. Akkor volt 25, hát eléggé az arcára fagyott a mosoly :)

2012. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

3 éves koromban (amikor nekem a nyúl bugrott és az illatos az bijjatosz volt) valami rosszat csináltam és mondták hogy kérjek bocsánatot akkor mindig megkérdeztem hogy "van bocsánatod?"

Valamiért vártam egy napot és mondták, hogy még kettőt kell addig aludni, én meg egymás után aludtam kétszer és utána nagyon csalódott voltam.


5-6 éves lehettem amikor nyaraltunk és a bátyám cseszegetett egy öregembert aki elkezdett minket üldözni, a bátyám felemelt és futott velem, én féltem és sikerült az arcába dobni egy főtt kukoricát.


Unokatesómmal megettük a kutyakaját (majdnem egy zacskóval :D) és a cigicsikket. Egyszer tele pakoltuk gőtével a kádat, utána meg rohantunk ki mert anyám hazajött.

8 éves koromban jártam valami karate edzésre és mindig a nővéremen akartam gyakorolni de sose hagyta magát és néha elkezdtem miatta hisztizni.

Egyszer a szomszéd néni mondott valamit ami nem tetszett nekem és mondtam a fiának hogy "dobd anyádat a kútba!" ezt mai napi szokták emlegetni. Ennek a néninek a férjét gilisztásnak hívtam.

Keresztanyámmal csak akkor mentem szüretelni ha vitt magával kakaós palacsintát.

2012. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!