Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen őrjítő vagy vicces...

Milyen őrjítő vagy vicces szokásai vannak a párodnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
mindig késik, húzza az időt mielőtt elindulnánk vhova, lusta, trehány, beképzelt. 22 lesz.
2012. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk van egy vicces szokás , mégpedig az hogy ha bármit megfog vagy csinál a kisujját mindig feltartja mint az angolok a teázásnál... sokat nevettem rajta de néha az agyamra megy,látom pl valamibe nagyon bele van merülve, nagy munka de a kisujj fennáll :D a másik ami inkább zavar mint idegesít hogy ő "csukja " a villanyt
2012. ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Igegesítő, hogy imádja, ha a köldökébe nyomkodom az ujjam, meg ő is az enyémbe akarja nyomni az ujját, amit én meg utálok

Idegesítő, hogy mindig mindent halogat.

Idegesítő, hogy reggel nem most egyből fogat, ahogy felkel

Kb ennyi

A vicceseket nem tudnám felsorolni, rengeteg van, ez az egyik amiért annyira imádom:) De pl imádom azt, ahogy játszik a kutyával, felveszi a vállára, mint egy sálat, a hátára, mint egy hátizsákot, talicskázik vele, repteti a levegőben, táncoltatja(nyugi a kutya nem szenved, szereti), meg úgy ahogy van, annyira jópha, sose lehet unatkozni mellette:)

2012. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudni kell a páromról, hogy nagy figura.

Folyton "majmol" ha eltátom a számat véletlenül, ha rosszat lépek, rosszat szólok, azonnal poént gyárt belőle. Lassan saját nyelvünk is van az elszólások által keletkezett szavakból.

Mások előtt is lepirít néha, persze nem durva dolgokban, olyanokban, ami még belefér és persze barátok előtt.


Folyton takarít, rendmániás, állandóan porszívózik.


Nem érvényes nála az 5 másodperces szabály:D Ha valamit leesjt a fölre azt már eldobja, akkor is ha az nyilvánvalóan nem lett koszos....


Folyamatosan aggódik mindentől ami betegség, vírus, baktérium.


Idegesítően okos:D Sokszor szakszavakat használ mondat közben amitől kiakadok, például nálunk a morzsák nem véletlenszerűen szóródnak szét, hanem "sporadrikusan" :D


Minden gyengeségemet kifigurázza, jól szórakozik ezeken. (bevallom, én is), van önkritikám.



Ami kellemetlenebb: ha kettesben vagyunk nem zavartatja magát, fingik és böfög. Ezt két dologgal magyarázza, ha nem elég, hárommal. Vagy éhes, vagy azért mert most evett, vagy azért, hogy ne fájjon a hasa.


Makacs, úgyhogy ha mond valamit az úgy van.


Nagyon félt.


Ja és állandóan rázza az ágyterítőt. Folyton felemlegeti, hogy első randinkon elcseppent a nyálam, pedig ez nem igaz:D Az anyukája előtt folyamatosan szivat, az apukájával kézenfogva:D


Megőrít néha, de nem tudnék nélküle élni:D


21-L (4,5 éve együtt)

2012. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

1.Állandóan tervez, de szinte semmit sem valósít meg. Attól a szótól. hogy: majd, feláll a szőr a hátamon.2. Ha takarít nem pakolja el maga után a takarító szereket. A bútorfényt, az ablakpucoló spray-t állandóan a szobában hagyja a rongyokkal együtt.3.Állandóan meg hazudtol, kételkedik a szavamban. 4. Nagyon szeret irányítani, mindig megmondja mit csináljak.

Ettől függetlenül, 16 éve vele vagyok.

Vicces szokása? Hmmm? Az nincs!

2012. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

vicces szokása,hogy poénból amikor átölel úgy mozgolódik,hogy vigyorogva tudja mondani."A mellbimbód pont beleillik a köldökömbe" (magasabb jóval mint én,szóval nem lógnak a melleim)

-ha hangosan fingik,mindig rávágja,hogy éppen lőnek fegyverrel a filmben és az ropog így..

Idegesítő szokása:

- idegbajt a nagy tömegtől,és simán hangosan kimondja amit gondol ilyenkor(hál istenek egy szavunkat sem értik,mert külföldön élünk..ha ne adj isten magyar lenne ott,az meg csak röhög,vagy helyesel.Jártunk már így.A párom kibukott a nagy tömegtől,és jött a szokásos szövege.Egy pasas mellettünk megszólalt "szívből beszélsz,haver!"

-idegesíti ha valaki folyamatosan,ugyanazt az egy dallamot fütyüli.A végén már forog a szeme az idegtől.

- idegesíti ha valaki hangosan csattogtatja a rágót..(najó.ez engem is nagyon idegesít.)

2012. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, egy halom van neki, a teljesség igénye nélkül:


1. Totális elalvási rituáléja van - Hogy ez mit jelent?

Folyton parázik, hogy nem tud majd elaludni. Többműszakban dolgozik, most pl. délelőttös lesz, ilyenkor van a legtöbb dilije. Szombat este későn fekszik és vasárnap korán kel, szinte alig alszik, mert akkor majd el tud aludni este időben. Előtte ki kell szellőztetni a szobát, a kávét még este lefőzni, de becsukni minden ajtót, nehogy a kávéillat kiverje az álmot a szeméből. Innia kell egy pohár meleg kakaót. Kell a masszírozás és a simogatás, hogy kellően nyugodt legyen az elalváshoz. Aztán ha nem jönnek be ezek, altatót vesz be...


2. A "nagydolog" - Munkanapokon a WC-zés a legnagyobb dilije. Simán kelhetne egy órával később, de nem, mert akkor nem tudja elintézni "azt". Reggel meg kell innia több kávét, fel-alá mászkálni, és ha nem jön, aminek jönnie kell, ideges. Enni nem eszik már előző nap 6 után, nehogy a munkahelyen kelljen. Reggelit sem eszik emiatt...


3. Nincs rossz illatom? - kitalálja, mert wc-n volt, vagy mert szimplán büdös. Közben dehogy, csak ez benne maradt egy gyerekkori baleset folytán (bekaksizott a suliba, sokan csúfolták). Napjában többször fürdik, mosakszik, minden wc-zés után meg amúgy és munka előtt telefújja magát dezodorral, bűzlik a lakás tőle.


4. Mindent többször ellenőriz - Ez bármire érvényes. Égve maradt-e a villany, csöpör-e a víz. Végül is ez hasznos tulajdonság, de néha már idegesítő. :D Pl. a wc öblítője hajlamos visszaugrani, ha nem jól zárják el, és akkor folyik a víz. Volt, hogy fél órát állt mellette, biztos volt benne, hogy el fog mozdulni és folyni fog. :D (pedig nem, ha egyből nem ugrik vissza, akkor már nem szokott)


5. Örökös idegeskedés - Képes egyszer olyan dolog miatt idegeskedni, aminek előzőleg az ellenkezőjéért aggódott. Legyen ez bármi. Egyszerűen mindig van miért nyugtalankodnia, éppen ezért is alszik olyan rosszul. Kicsit javult már, mert régen még durvábban nyomta... Igazából gyerekkorából megmaradt szorongásai vannak, amit akkor figyelmen kívül hagytak, pedig volt vele már több pszichológusnál és pszichiáternél - akik inkább nyugtatókat írtak fel neki. Erről le lett szoktatva, mert segíteni nem segítette, csak felerősített benne bizonyos dolgokat.

2012. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

idegesítő: szeret hangosakat böfögni és fingani. még véletlenül se fogja vissza magát

25/N

2012. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ő a pasi, ha nem említettem volna. két éve vagyunk durván együtt, 28 éves lesz.
2012. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én párom őrjítő és vicces szokása egyben az, hogy egy konkrét témáról beszélünk, de ő 5 másikra is gondol és ezt a mi meghitt beszélgetésünkbe is belevonja. Kapcsolat elején furcsálltam, néha nem esett jól. Mára ha nem is egyből, de fel tudom venni vele a fonalat, a gondolatainak a ritmusát. Ettől már viccesé tud válni a szitu és már nem őrjít meg:) Imádom őt, nagyon harmonikusan élünk együtt. Rossz volt, hogy ez mosoly szünetet ad csak azért, mert én nem tudom őt követni, mert túl akarok vmit lelkizni.

24/N

2012. ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!