Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves házasság után nem gáz...

21 éves házasság után nem gáz ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Facebookon a férjnek sosem volt kiirva hogy házas, sőt még kép sem került fel csak egy üres profil, gyűrűt sem hord. Csak szerintem gáz ez. Szerintem simán megcsalhatja így a nőt.800 ismerős előtt nem felvállalni egy feleséget?
2012. máj. 21. 13:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Atyavilág...

Ez az idióta Facebook, szerinted ha nincs, akkor nem is tudná megcsalni a feleségét?

Ahhoz nem kell Facebook, az meg, hogy nem rak fel róla képet, nem jelent semmit.

2012. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont a házasság pont legyen kitöltve a profilján, ha a többi részt üresen hagyja? Nem mindenkinek olyan fontos a Facebook, hogy mindent megosszon magáról.


Nem a netes világ előtt kell felvállalnia a feleségét, hanem a való életben!


28/N

2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A 800 ismerős közül talán ismerik is egy páran, azaz tudnak arról, hogy házas. Ha meg akarja csalni a nőt, akkor is megcsalja, ha Facebookon mindennap szerelmes üzenteket ír ki, meg 100 közös képet a feleségével. Nem igazán látom, mi ebben a megrendítő és miért ilyen fontos ez. Az ilyen facebook adatlap alapján levont köetkeztetések inkább gázak, ha engem kérdezel.
2012. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A megcsalás nem azon múlik, hogy kirakja-e, az adatlapján, hogy házas, vagy, hogy rak-e fel közös képet. Nyugodj meg, bárkit megcsalnak, azt is, aki 1000000 képet felpakol a férjéről/feleségéről és gyűrűt is hord, mert ha kalandot, viszonyt akar, mert "megunta" már a párját, akkor keres és kész. Van, aki nem szeret ennyire kitárulkozni mások előtt, meg mégis mi a francnak kell annak a 800 embernek mind tudnia, hogy házas meg hogy hogy néz ki a feleség, mit csinál a magánéletében? Akik közeli barátok, családtagok azok úgy tudják...
2012. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted attól fogja megcsalni, hogy mit ír ki fb-n? Ugyan már! Ez hihetetlenül gyerekes gondolkodás. Azoknak, akiknél rengeteg közös kép szerepel, családi állapot kiírva, szívecskék küldözgetve pont ugyanannyi esélyük van a megcsalásra.

Ez nem ettől függ, hanem attól, hogy az illető morálisan mit tart megengedhetőnek.

2012. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 GYK_Boy válasza:
100%
Szerintem nem. Sokan nem töltik ki a profilt ami helyes is mert köztudott hogy a facebook adatokat gyűjt a felhasználóktól és ezeket tárolja és fel is használja. Az én apám se hordja a gyűrűt a munkája miatt. Tönkre tenné.
2012. máj. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
OMG, apám se írta ki, hogy házas, sőt a gyűrűt se hordja a munkája miatt, mert mindig koszos lenne, és csak hátráltatná. Mégis 31 éve imádja anyut :D
2012. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi rühelli az ékszereket, ha még az karikagyűrű, akkor is, ráadásul nekem vannak rendőr ismerőseim, akik ugyancsak fotó nélkül vannak fent és hülyék lennének a családjukról bármilyen információt is elárulni.
2012. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, ismerek olyat akinek a felesége és a gyerekei vannak kint fotónak az idővonalán, és mégis első kézből tudom, hogy hűségesnek a legkevésbé sem mondható.. De ezek szerint ez lehetetlen. :D
2012. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy annyira rohadtul nem érdekli az egész facebook, hogy ilyenekkel nem is foglalkozik.

Gyűrűt sokan a szakmájukból kifolyólag nem hordanak ( szép is lenne, ha az asztalos férjem gyűrűvel a kezében nyúlkálna a gépekhez).

Nem a facebook profilja fogja meghatározni, hogy hűséges, jó férj-e.

2012. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!