Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám vissza a...

Hogyan hozhatnám vissza a pillangókat a gyomromba?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon imádjuk egymást, eszemben sincs megcsalni. De borzasztóan hiányzik az az érzés, amikor az ember egy új pasit ismer meg, és flörtölnek egymással, és amikor meglátják egymást, elkezd az ember gyomra remegni, hirtelen kimegy az erő a végtagjaiból, izzad a tenyere az izgatottságtól, és olyan érzése van mintha ezer meg ezer pillangó repdesne a hasában. Nem akarom megcsalni a páromat, de nagyon hiányzik ez az érzés. Egy meglévő kapcsolatban ezt hogy lehetne visszahozni? Vagy mondjak le róla örökre? :(
2009. jún. 28. 13:42
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Kerüljetek meglepő helyzetbe, pl. menjetek paintballozni, raftingolni, vízitúrázni. Ha olyan szituációban látod viszont a párodat, amilyenben még soha (pláne, ha a férfias oldalát csillogtathatja), újra beleszerethetsz!
2009. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nap mint nap együtt vagytok, akkor egy kicsit ne találkozzatok. Akkor hiányozni fog... de ne ezer pillangót várj.

Vagy tényleg menjetek el valahová, ahová nem/ritkán szoktatok: kirándulni, nyaralni, welnesezni, stb.

2009. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag bizonyított hogy 3 év elmúltával alábbhagy azoknak a hormonoknak és más vegyi anyagoknak a termelődése, amik kiváltják ezeket az euforikus érzeteket. Ez ugye kémia, ezzel nem lehet vitatkozni, és ilyenkor át is alakulnak a kapcsolatok. Langyosabbak, visszafogottabbak és "unalmasabbak" lesznek az együttlétek (nem csak a szexuálisakra gondolok), de lehet rajta javítani. Nagyon sok praktikát bevethetünk, nekünk nőknek pedig sokkal több fantáziánk van ehhez. Egy-egy randevú, még akkor is ha együtt éltek, izgi e-mailek vagy sms-ek napkozben, szexi fehérnemű, csak a fantázia szabhat határt.
2009. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek. Sosem fog visszajönni. Ez pusztán kémia, ahogy előttem szóló leírta. Egyszerű vegyi folyamat. De vígasztaljon, hogy ezen mindenki átesik, és a szerelem nem csak ebből állhat :)
2009. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szexológusok szerint általában 18 hónap az az idő, mikor az ember forr a szerelemtől. Aztán csitulnak a dolgok. Van, akinél ez hosszabb akár egy-két évvel is. Én hét évig voltam vadul szerelmes a férjembe, de ő küldföldön élt és évente egyszer találkoztunk. Így könnyű, tudom. Én azt mondom: ne várd vissza a pillangókat, mert bár vannak, bebábozódtak, ahogy illik. Szép nyugodtak és csendben vannak. Ne a szerelmet szeresd, hanem a párodat, mert ha előbbire vágysz, egyszercsak el fogsz újra csábulni. Lehet kitalálni különféle kedves mókákat, de ez már olyan, mint amikor az ember imádja a mákosnudlit, nem eszik öt évig és azt hiszi, már nem is szeretni annyira, pedig: de... csak egy kicsit el kellett vonni tőle.
2009. jún. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem jobb ennek a kapcxsolatnak véget vetni,mert te előbb vagy utóbb megfogod csalni a párod a pillangók miatt!
2009. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyszeru:


Kapcsoljátok ki a TV-t a Rádiöt, a mobilokat, húzzátok ki a telefont, kuldjétek a gyereket táborba és töltsetek egyutt pár napot egymással az ágyban, beszélgessetek sokat az eddigi együttöltött idöröl, nosztalgiázzatok, egyetek jókat, és szexeljetek amennyi csak belefér!

2009. jún. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a pillangókat nem a szerelem érzése okozza, hanem az ha másnak akarsz látszani mint aki vagy.


Vagy nem vagy elégedett az állapotoddal (pl hogy nincs senkid) és ezen akarsz változtatni!

Lényegében ugyanaz mint a vizsgadrukk...


A szerelemnek ehhez köze nincs!

Az már az ez feletti lépcsöfokokon található!


A szerelem érzése a kiteljesedettség, és a boldogság érzése illetve az örömé, amikor ugy gondolsz magatokra hogy istenem de szerencsés ember vagyok hogy nekem ez mind összejött! Na ez a Szerelem érzése!

2009. jún. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Gondoltam ha kétszer is leírom, hogy nem akarom megcsalni a párom, akkor senki nem fog vádaskodni a megcsalással, mert felfogja mindenki, úgy látszik tévedtem. Aki írta hogy vessek véget a kapcsolatnak, arra kérem olvassa át a kérdést és a válaszokat!


Nálunk elég gyakori az hogy eljárunk közösen, sokféle helyre, meg az is hogy akár 3 napig folyamatosan együtt vagyunk és ki se jövünk az ágyból. Újdonságot nehéz hozni a kapcsolatba, mert mi magunk vagyunk az újdonság :)


Előttem válaszoló! Tényleg olyan érzés mint a vizsgradrukk!! :)

2009. jún. 29. 08:30
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az a pillangóhad nekem is hiányzik:-))))))))

egyszer megkérdeztem a férjemet, a férfiak is így éreznek -e , ő is a vizsgadrukkhoz hasonlította, de azt mondta, köszöni, elég volt neki, amit miattam átélt az elején, egy életre kiizgulta magát ( nehezen adtam be a derekam, egy pár randit lemondtam).

Kipróbáltam az előbbiekben leírt praktikákat is, hát izgi napok azok voltak, de ez mégsem az a lábremegéses.

Nem gondolom, hogy valaha érzem még (márhogy a meglévő kapcsoalatomban). És mivel csalni meg nem áll szándékomban, így a múlt szép, de letűnt érzésének tekintem...:-)

2009. jún. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!