Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám vissza a...

Hogyan hozhatnám vissza a pillangókat a gyomromba?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal. Nagyon imádjuk egymást, eszemben sincs megcsalni. De borzasztóan hiányzik az az érzés, amikor az ember egy új pasit ismer meg, és flörtölnek egymással, és amikor meglátják egymást, elkezd az ember gyomra remegni, hirtelen kimegy az erő a végtagjaiból, izzad a tenyere az izgatottságtól, és olyan érzése van mintha ezer meg ezer pillangó repdesne a hasában. Nem akarom megcsalni a páromat, de nagyon hiányzik ez az érzés. Egy meglévő kapcsolatban ezt hogy lehetne visszahozni? Vagy mondjak le róla örökre? :(
2009. jún. 28. 13:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19évnyi együttlét után kerültem ilyen helyzetbe,mint most te és én is kutakodok,de még nem találtam rá a válaszra!Ha megvan,majd jelentkezem!

2009. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi történt azóta veletek? Visszajött az érzés?
2012. nov. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!