Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces történetekre lennék...

Vicces történetekre lennék kíváncsi, ami az internetes ismerkedésből eredt! Történt Veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy személyesen is találkoztatok, s nem olyan volt, mint a képen.

2012. máj. 23. 16:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez annyira nem vicces sztori, de elmesélem: amikor a fiúval találkoztam személyesen, akkor kiderült, hogy csak 1 füle van. Komolyan mondom. Nagyon meglepődtem, de igyekeztem nem bunkó módon bámulni, és nem rákérdezni, mert nem akartam megbántani. A fényképeken ez nem látszott, mert félprofilból volt fotózva. Kölcsönösen nem jöttünk be egymásnak egyébként, de jól elbeszélgettünk és fagyiztunk aznap délután.
2012. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Gondolom a srácnak is elég kellemetlen lehetett, hogy mit fogsz majd szólni hozzá.


Nálam talán annyi vicces volt, hogy alacsonyabb volt a fiú, mint amennyinek feltüntette magát.

2012. máj. 23. 16:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Jósok éve,még net sem volt,poros kis falu,nulla ismerkedési lehetőség,ujságban hasonló koru srác keresett levelező partnert,amiből esetlegesen kialakulhat valami.Elkezdtünk levelezni,pár levélváltás után mivel szimpi volt,találkozzunk,köztes városban.Leirás alapján 180 magas jóképű normál testalkatú 20 éves pasi.A buszpályaudvaron várt.Egyetlen egy férfi volt a pályaudvaron,de az legalább 35 volt és pattanásos,csúnya és max 165 centi,kilói száma is kb ott volt.És ő volt az.Nem tudtam sirjak vagy nevessek.

Két okból elküldtem: 170 centi és 50 kiló voltam,vagyok,a férfi legyen legalább egymagas velem.A másik ok hogy hazudott.

2012. máj. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, hogy az ilyen férfi mit várt, amikor teljesen az ellentéte volt, amilyenek leírta magát.:D


Egyszer olvastam egy történetet, ott pont a csajban csalódott a pasi. Nem úgy nézett ki, mint a képen. S a vicc az volt benne, hogy a csaj mindig olyan képet küldött, amin a barátnőjével van. S a pasi a barátnőre hitte, hogy az, akivel levelezik, s a találkán derült ki, hogy a másik.:D

2012. máj. 23. 16:34
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

hát ilyen velünk is volt de nagyon gázul viselkedtem,rettentő gyerek voltam..

Barátnőmmel berúgtunk még 14 évesen és találkoztunk egy vidéki gyerekkel akinek portfóliós képei voltak fent a neten. Makulátlan bőr,férfias arc,jó haj minden tökéletes. Erre meg mikor találkoztunk egy pattanásos,szemüveges,fogatlan gyerek állt ott de tényleg ő volt csak retus nélkül. Annyira égő de azt mondtuk elugrunk boltba és otthagytuk szegény gyereket akinek csak 3 óra múlva jött busza..

Ez nem vicces,hanem kínos milyen hülye voltam utólag is sajnálom szegény gyereket:)

2012. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm társkeresőn beírta, hogy csajok nem érdeklik. Elhívta egy pasi randira, nagyon szimpi volt a levelezések alapján... aztán randin kiderült, hogy csaj. :D
2012. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Én interneten megismerkedtem egy sráccal, és találkoztunk. Normális volt egészen addig míg véletlen el nem szólta magát, hogy Hitler "rajongó". Nos akkor megszakítottam vele a kapcsolatot.
2012. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%
Nálam az volt vicces, amikor au pair lettem. A neten kerestem családot, megbeszéltünk minden fontosat skype-on, aztán kiutaztam. A család kint várt a repülőtéren, és nagyon meglepődtek rajtam, mert csak kb. 150cm magas vagyok :) Sose kérdezték a magasságomat a neten, és nem is jutott eszembe magamtól megemlíteni :)
2012. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Én ismerek 1olyan nőt aki sokat levelezet egy 'jó képű férfival'. Amikor találkoztak akkor meg nagyot nézet mert egy le. bi csaj ált elötte. Végül összejöttek. Pfúj!
2012. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira vicces végülis, inkább kellemetlen. Amikor egy sráccal találkoztam, szinte az első mondatai között volt az, hogy ő hetente többször full részegre issza magát. No innentől kezdve próbáltam mihamarabb szabadulni a társaságából. :)

A férjemmel is neten ismerkedtünk meg. Első randink előtt annyira izgult, írt egy sms-t, hogy tudatni szeretné velem (már leveleztük is, tehát tudtam), hogy csak 168 centi magas, tehát 3 cm-rel magasabb nálam és reméli, hogy nem gond. :) Nagyon aranyos volt. Persze, hogy nem volt gond, sokkal többet jelentett nekem a személyisége. Mondjuk valószínűleg onnan vehette, hogy esetleg ez nálam gond, mert a leírásomba beírtam, hogy elsősorban a magas, sportos fiúk vonzanak. :)

2012. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!