Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncsi vagyok olyan történet...

Kíváncsi vagyok olyan történetekre "aki akkor vette észre hogy terhes mikor a baba megmozdult"?

Figyelt kérdés
csak kíváncsi vagyok rá mert olvastam ilyen történeteket
2011. szept. 6. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm, bár mivel keményen drogozott és ivott, nem csodálom h nem tűnt fel neki, azt se tudta, hol van...csoda h egészséges gyereket szült :/
2011. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz réges-régen történt, de a nagymamám járt így anyum húgával.

Miután anyu megszületett a doki gyakorlatilag megtiltotta, hogy 4 éven belül újra gyereket vállaljanak a nagyszüleim. Mamám még szoptatott, majd menstruálni is kezdett, nem védekeztek és keresztanyámat akkor vette észre, mikor először megmozdult. Alig egy év van anyum és keresztanyum között.

2011. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam édesanyám pocakjában. Apummal 2 éve próbálkoztak már, már fel is adták, mert közben édesanyám nagyon beteg lett. Iszonyatos fejgörcsei voltak, émelygett, hányt (agydaganatra gyanakodtak, itthon már elsiratták) mígnem 5 hónapos terhesen az egyik orvos megkérte, hogy menjen el nőgyógyászhoz. Addig vizsgálatok tömegét végezték el rajta, közben dohányzott, és nagyon erős gyógyszereket szedett. Ez idő alatt menstruált is, csak kevesebbet. Mivel túlsúlyos, egyébként sem voltam látható.

Amikor megmozdultam (nem voltam aktív baba), akkor elmúlt minden panasza.

2011. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szomszédom járt igy. 1. férjétől nem lett gyereke, azt hitték hogy nem lehet, férj meghalt, nő újra férjhez ment. Aztán egyszer csak találkozott az anyummal a kórházban, papirokkal futkározott és azt számlálta csak zavarában hogy itt van feketén fehéren, majd mindent megtudsz. Hát anyukám nem tudta mi a fene baja lehet. Na aztán elmondta hogy orvosnál volt és 7 hónapos terhes, nem tudja hogy létezik ilyen hisz neki nem lehet gyereke. :)
2011. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!