Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál testvérem barátnője?

Utál testvérem barátnője?

Figyelt kérdés
Az a helyzet.hogy testvéremnek 4 hónapja van egy barátnője(mindketten egyetemisták) és volt nálunk egy párszor de csak annyit mondott,hogy szia plusz buszmegállóban mikor találkoztunk nem is köszönt mikor bementem tesóm szobájába és ő is ott volt nem szólt semmit se,testvéremtől is eléggé eltávolodtam.A korkünbség 7 év.Mikor testvéremnek beszéltem, meg kérdezgettem róla akkor azt mondta,hogy álljak már ne és ne kérdezősködjek.Plusz én még testvéremnek mondtam is(viccből),hogy utálom a lányt.Utál tesóm barátnője.
2012. máj. 23. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém jelenlegi barátnőjével én sem jövök ki jól, köszönni köszönünk egymásnak és ennyi. Volt olyan hogy öcsém leugrott boltba valamiért mivel a barátnője egyedül ült a nappaliba odamentem hozzá kicsit beszélgetni vele hogy ismerjem azért, de nagyon nyőgve nyelősen ment a beszélgetés. Öcsémtől megkérdeztem poénosan hogy mindig ilyen bőbeszédű a lány, és mondta hogy ő sem érti a dolgot, majd rákérdezett és mondta neki hogy nem bírja a csaj a képemet. Ez van sajnos.
2012. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Miért utálna, hisz nem is ismer!

Te sem utálod, csak féltékeny vagy rá!

Az anyák és a lánytestvérek már csak ilyenek...

2012. máj. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék rá féltékeny?Testvéremről van szó.
2012. máj. 23. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy nem vagy Neki szimpatikus,de remélem,ez nem fog érdekelni Téged!Ugyanis kár ezen rágódni,csak felesleges feszkót szül.
2012. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát összesen párszor találkoztatok. Gondolom tesód kb annyit mondott rólad, hogy vagy. Nem egy korosztály vagytok. Lehet, hogy félénk, ha nincs közös program, akkor mit beszélgessetek? Majd kialakul az. :D

Barátom húgával sincs valami közeli viszonyom, nem utálom, sztem ő se engem, de egyikünk se barátkozós fajta. :D

És még ha utál is, nem tök mindegy? Ráérsz akkor aggódni, ha évekig egymás nyakán lesztek, de akkor sem kell szeretnetek egymást. :D

2012. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én próbáltam jóban lenni bátyám barátnőjével, de testvérem mindig úgy volt vele, hogy én vagyok a hülye/ciki/lusta disznó húga, és bármennyire is szimpatikusak voltunk egymásnak, elbizonytalanította a lányt az, amit bátyámtól hallott rólam. Ezt csak akkor mondta el, mikor szakítottak. Gondolom te olyan 14 körül lehetsz, így még cikibb vagy, mint én (a magam 25 évével), szóval kár erőlködnöd. Ettől még nem utál a lány, csak a fene se tudja, mint mond bátyád rólad... Ne foglalkozz velük, ha kicsit idősebb leszel, hátha komolyabban fognak venni. De nincs rá garancia... 25N
2012. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak szégyellős a csaj, és nehezen barátkozik?

Nem tudom, hogy milyen gyakran találkoznak a pároddal, de ha mondjuk majdnem minden nap együtt vannak, akkor egyszer nyugodtan zavarhatod egy kicsit azzal, hogy mondjuk kifesthetné a körmöd, mert te nem tudod rendesen, de láttad, hogy neki milyen jól meg van csinálva.

A barátom húga is így próbálkozott, és tök jóban vagyunk azóta:)

Sok sikert!

2012. máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!