Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan pasit, akiért...

Ismertek olyan pasit, akiért a lányok megőrültek, és mikor gyereke született, megházasodott, mindenki sárgult az irigységtől?

Figyelt kérdés

Volt középiskolában egy fiú osztálytársam, már akkor is baromi jóképű volt, magas, gyönyörű kék szemekkel, igazi férfi, de ennek ellenére sosem szállt el magától, minden lánnyal illedelmesen, tisztelettudóan beszélt. A lányok megőrültek érte, mindenki bele volt esve, mint állat-mondanom sem kell, én is. Elballagtunk, és aztán hallottam, hogy modellkedik külföldön, ami meg sem lepett, hiszen ilyen férfi nem terem minden bokorban. 2 hete volt a 10 éves osztálytalálkozónk, ő is eljött, úgy nézett ki, mint egy Adonisz, az akkori kislányok most már felnőtt nőként (volt, ki házasan, anyukaként) rajzottak körülötte. Kiderült, hogy nem marad sokáig, mert haza akar érni a pár hetes kislányához. Megnősült, mutatott képet, nagyon szép felesége van.

Minden nőn azt vettem észre, hogy sárgult az irigységtől, és bevallom, rajtam is átment valami furcsa érzés. Nem is igazán tudom leírni..semmi irigység nincs bennem, mert abszolút megérdemli, hogy boldog legyen. Inkább olyan érzés, mint mikor valaki elérhetetlenről kiderül, hogy ő is ember, akármennyire is bálványozva van, valaki mellett mégis megállapodik és az az ember baromi szerencsés. Igen, ez a legmegfelelőbb: szerencsés a felesége, hogy övé a világ egyik legjobb pasija.

Azóta sokat gondoltam erre és egy kicsit szerencsétlennek érzem magam, amiért nekem ilyen nem jutott és valószínűleg nem is fog.

Történt már veletek hasonló?

28/N


2012. máj. 24. 14:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
45%
Az vigasztaljon, hogy a legszebb férfit, és a legszebb nőt is unja valaki.
2012. máj. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Talán hasonló eset: tini koromban bele voltam esve egy pasiba, de csak plátói volt. Ennek a pasinak azóta felesége lett meg egy kisfia, imádják egymást stb. de mikor együtt látom őket akkor az jár a fejemben, hogy én mennyivel "aljább" vagyok mint a felesége ,mert én nem kellettem neki, ő meg igen. És akkor nézegetem a feleségét hogy mennyivel szebb mint én, vagy mennyivel jobb az alakja stb. Na jó ez mondjuk ilyen irigység érzés inkább így jobban belegondolva :D Pedig nem kellene már a pasi, de az az érzés annyira belém ivódott...
2012. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%

Én mondjuk az a tipikus szerencsés lány vagyok. A férjem volt a suli Adonisz- alkata, volt, hogy még akkor is hívogatták, mikor már jegyeske voltunk, hogy hagyjon el engem, mert inkább vele járjon :D

Senki sem értette, miért pont én, aki sosem sminkel, és olyan visszafogott... de mégis én lettem a felesége, két babánk született azóta, most lesz az osztálytalálkozója, kissé féltem, igaz, de ismerem, hazasiet majd ő is :)

2012. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is van egy ilyen férfi a közelemben, észvesztően jóképű, és figyelmes, törődő, intelligens, sikeres, ápolt.

Én is irigylem a feleségét, de nagyon. És olyan fájó, hogy nekem sem valószínű, hogy ilyen fog jutni. Tízezer pasiból 1 ilyen.

2012. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek ilyen férfit. A férjemet. Már fiatal kora óta csüngtek róla a csajok. Bár szerintem fiatal korában nem volt olyan jóképű mint most, viszont olyan kisugárzása van a mai napig, hogy amikor én is megismertem a szememet sem tudtam levenni róla és ezt tapasztalom más nőkkel is a mai napig. Nagyon jól tud bánni a nőkkel. Amikor összejöttünk, utána még másfél évvel is ostromolták az exei vagy épp olyan nők akikhez semmi köze nem volt de a nő akarta. Az exe a mai napig szerelmes belé de amikor a párom nem válaszolgatott a leveleire, jól lehordta a páromat mindennek és természetesen engem is, hogy most biztos emiatt a liba miatt nem áll vele szóba de hogy majd megbánja, stb. Sütött a szavaiból az irigység, méghozzá nagyon átlátszóan. Most hogy az első babánkat várjuk, képzelem mit érezhetnek...
2012. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
29%

Tőlem nagyon távol áll ez az érzés. Ne haragudj, de ilyet a lecsúszott, elhízott panelproli anyukák szoktak érezni általában. Aki tesz azért, hogy elérje, amit akar el is éri. Miért lennék együtt olyan pasival, akit nem a legjobb és legtökéletesebbnek tartok? Ebből kifolyólag nem szoktam másra csorgatni a nyálam és irigykedni más életére.

Az meg hogy valakinek a gyerekére irigykedjek... hát nem tudom, soha meg se fordult a fejembe. Egy gyerek nagyon sok lemondással jár, nem csak móka és kacagás.

2012. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Hát igen. Emlékszem, mikor kb 16 évesek voltunk, az osztályban a lányok egymást kérdezgették, hogy zavarná-e a másikat, ha flörtölne a sráccal. Aztán megtudtuk, hogy nem csak mi érzünk így, de a suliból a lányok 2/3-a:) Akkor még nem volt divat, hogy nyíltan kezdeményezünk, de mivel mindenkivel nagyon kedves volt, azzal is beértük, hogy barátkozott velünk. Most meg elképesztő felfogni, hogy a mi kis Balázsunk apuka és szerető férj lett.

Az embert nagyon sok férfival összehozza az élet, persze, voltam szerelmes, de vannak olyan karizmatikus pasik, akik mindig rejtett vágyálmok maradnak, na ő pont ilyen.

Nagyon intelligens művészcsaládból származik, tökéletes nevelést kapott, sok férfival ellentétben a kinézete ellenére mégsem nagyképű. Nehéz manapság ilyet találni, sőt, lehetetlen.

2012. máj. 24. 15:23
 8/32 anonim ***** válasza:
92%
pl.nekem olyan volt hogy pár éve mikor egy nagy válságon esett át a kapcsolatunk volt osztálytársaim házasodni készültek egymással.Bevallom őszintén irigyeltem a boldogságukat. A közösségi oldalaik csak úgy ontották a sok képet a boldogságukról.Eljegyzésről. Még a csaj az esküvői próbafotókat is felrakta, átírták magukat házasnak, és láttuk a rengeteg esküvői kellékeket( ruha , cipő stb...) feltöltve. És egy válságos időben én is vágytam a boldogságra. Erre mikor jött volna az esküvő előtte egy hónappal lemondták. Akik közelebb voltak hozzájuk azok elmondták hogy régebb óta gondok voltak. stb... De mi csak a jót, a boldogságot láttuk. Na azóta én senkit nem irigylek, mert nem látok bele sem a kapcsolatukba, sem a jövőjükbe. Nálam mondjuk a szépség így nem jelent túl sokat.Azóta mi is rendeztük a dolgainkat és nem irigykedem hanem teszek a kapcsolatunkért hogy boldogok legyünk. És az lettem.
2012. máj. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ilyenem van:))))))
2012. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%

A páromért rajonganak a lányok, nők. Kedves, jóképű, sportos

férfi, tépett hajjal.

Amikor összejöttem vele, kaptam csodálkozó megjegyzéseket, mintha nem hinnék el, hogy én kellek neki. Volt köztük olyan "barátnőm" is, aki mindig szekált a súlyom miatt, mert szerinte a jónőség 60 kiló alatt kezdődik.


De volt olyan beszólás is, hogy nem gondolták volna, ilyen jó "pasim" van, azt hitték, balami szakadt rocker sráccal járok. Mindezt azért, mert szerettem feketébe öltözni, a hajam kicsit extrém volt, és hát 65 kilós vagyok 170 centihez. Pár szerencstélennek ez egyenlő az igénytelenséggel...


Tehát annyira nem szoktam irigykedni ilyen dolgokra, csak levonom a következtetést, hogy na, ő is elkelt, szép pár.


Amúgy meg honnan gondolod, hogy neked nem fog olyan férfi jutni?

2012. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!