Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi, akit szerettem,...

Minden férfi, akit szerettem, akikkel úgy éreztem együtt tudnék élni megházasodott, vagy eljegyzése van én meg szenvedek, hogy nekem soha nem jön össze, voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Beleőrülök a gondolatba sokszor, hogy miért van ez így, belül azért örülök, hogy boldogok és jót kívánok nekik, de én nekem nagyon fájó, hogy még kilátásban sincs házasság, gyerekek, pedig már 29 éves vagyok. Kevésnek érzem magam, önbizalmam nulla. Együtt élek valakivel, akivel szeretjük egymást, de nem felhőtlen a kapcsolat, részben a helyzetünk miatt, amit most nem részletezek. Házasság az nála még nem téma, főleg szerinte még nem érett meg a kapcsolat rá. Néha úgy érzem nem is kellene élnem, tudom, hogy túlzásokba esem, de miért vannak ilyen érzéseim?
2011. aug. 28. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baj, hogy úgy érzed, a másik nélkül nem is élsz. Változtass ezen, önálló lény vagy. Ne pánikolj, mert megérzik rajtad a pasik, és messzire menekülnek. Semmiről nem vagy lemaradva.
2011. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A nők számára eleve vonzóbbak a "foglalt" férfiak, mert azok értékesebbnek tűnnek, mint a nem foglaltak.


"Néha úgy érzem nem is kellene élnem"


Az egy másik probléma, amivel szintén foglalkozni kell, esetleg pszichológushoz kell menni.

2011. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hmmm...nekem sincs szerencsem a pasikhoz! sokkal rosszabb a te esetednel az enyem:( nekem most derult ki 6honap utan,hogy az illetovel akivel vagyok 3 gyereke van es felesege.........:(( mindig is sejtettem,most pedig konyorog ,hogy ne hagyjam el,mert szeret,es a baj,hogy en is szeretem,de lassan vegeznem kell vele:(:(:(:( 17/L
2011. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:(
2016. márc. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 szerelmen vagyok tul, akik tönkretettek évekre. fejenként évekre. sosem voltam még boldog.
2016. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekek, csatlakozom hozzátok.

Ennyi.

2020. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem életem első "barátja" szintén elfelejtett pár dolgot közölni velem, így hamar kiderült, hogy csak szerető vagyok.

Volt olyan férfi, akivel megismerkedtem, úgy éreztem nagy a szerelem, nem Magyarországon dolgozott, tehát nem lepődtem meg, hogy elutazik, de tudtuk, hogy találkozni fogunk még .

Ez így is lett, csak nem éppen úgy, ahogy vártam, ugyanis közben megházasodott.

Beszélt össze vissza, de nyilvánvaló volt, hogy alig, hogy kimászott az ágyamból, ment nősülni, és már akkor is együtt volt a nővel, amikor megismert.

Számomra nem vigasz, hogy az első már rég külön ment akkori párjától, a másik pedig boldogtalan házasságban vegetál.

Jelenleg az elsővel terveznék gyereket, ami már csak azért is nagy szó, mert 16 év telt el azóta, hogy megismertem.

2021. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!