Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már magányosna...

Ti is éreztétek már magányosnak magatokat a párotok mellett?

Figyelt kérdés

Nálam néha előfordul. Ő ugyanis nem az a figyelmes/érzelmes típus. Sőt néha túl nyers is tud lenni.

Azt érzem elvan a maga kis világába. Dolgozik, laptop előtt tölt órákat, haverjaival találkozik, sportolni jár és be van osztva mikor találkozunk. Általában mindig ő mondja meg, mert ő az elfoglalt. Ő az aki sokat dolgozik és fáradt!

És közbe velem ki törődik? Munkát keresek és nagyon rosszul viselem, hogy friss diplomásként sehova nem vesznek fel. Teljesen magam alatt vagyok. Ő pedig úgy veszem észre, ahelyett hogy lelket öntene belém, nem is érdekli különösebben a dolog. "Az én dolgom, oldjam meg egyedül a problémáimat, neki sem segít senki." Néha minta a siránkozásaim is fárasztanák. Alig hív fel, vagy ha mégis csak néhány percet beszélünk mert ő utál beszélgetni. Soha nem mond magától semmit, szinte csak én beszélek. Semmi és senki nem érdekli saját magán kívül.

Úgy érzem, ha fognám magam és kilépnék az életéből még azt se venné észre, mert ugyanúgy megmaradnának a szokásos napi/heti teendői csak a velem való program helyett lenne más.

Ezt már neki is mondtam, azt is hogy nem érezném hogy annyira nagyon szeretne. Erre azt mondta, hogy pedig nagyon is szeret, de ő nem az a típus aki minden nap elmondja 1000szer. Amikor szakításon gondolkodtam, akkor persze tudott kedves és figyelmes lenni velem, szerelmes sms-ekkel bombázott, folyton hívott. Akkor nem foglalkozott vele hogy fáradt, csak velem lehessen. Mostanra már megint az van, hogy alig keres. Kb. Várjam ki a soromat, mikor ér rá.

Azt is mondta, nem szereti ha sokat nyafogok mert nem tud mit kezdeni vele. És azt szeretné ha ugyan olyan határozott sugárzó és öntudatos nő lennék, mint akivel összejött. (De mégis hogy lennék olyan, ha már fél éve nem találok munkát??)

Én bármilyen programot lemondanék, akár még barátnőimmel megszervezett programot is, csak hogy vele lehessek. Nála nem hinném, hogy ez szóba jöhetne. És ez is rosszul esik.

Én vagyok túl ragaszkodó? Vagy miért érzem ezt?

(2 éve együtt)



2012. máj. 24. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És akkor miért vagy vele, ha ennyire rossz?

Saját magadat teszed tönkre.

2012. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Csak a vizsgaidőszakokban mert olyankor ugye hajlamosabb is vagyok mindent a lelkemre venni. Teszem azt, ha direkt visszafogja a kiruccanásokat, meglepetéseket, összebújásokat, hogy csak és kizárólag a tanulásra koncentráljak. Ilyenkor morgok egy kicsit és szóvá teszem, ő meg mosolyogva megnyugtat, hogy semmi nem változott csak szeretné, hogy e lehető legjobban fel tudjak készülni a vizsgáimra. :)

(Másfél éve együtt)

20N és 24F

2012. máj. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Fúh ...annyi negatívumot soroltál fel róla, hogy ha elolvasod amit írtál magad is rájössz, hogy nem tartoztok össze egy kicsit sem!


"Általában mindig ő mondja meg, mert ő az elfoglalt." Nálam már itt gáz lenne. Még ha több szabadidőm van sem hagyom, hogy mindig a másik döntse el,hogy mikor ér rám!A többire már nem is reagálok :S


Szerintem amint szakítasz vele össze fog jönni a meló,mert nem fogsz a párkapcsolati gondokon rágódni....Szerintem ez az ami most nagyon lehúz téged és kihatással van minden dolgodra :S

2012. máj. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ajaj, nagyon is igaza van a 3-as válaszolónak.

Sajnállak. Rossz lehet, hogy a párod nem igazán foglalkozik veled, én a te helyedben nem is bírnám ezt! Csodálom, hogy te kibírod. Biztos, hogy kell neked ez a kapcsolat? Ezt a kérdést tedd fel magadban. Valóban azért nem jöhet össze az állás, mert tele vagy negatívumokkal, csalódott vagy, rágódsz a párod miatt. Pedig nem kéne. Tipikus "csaklegyenvalakim" férfi típus lehet a párod.

És nem, nem te vagy a túl ragaszkodó! Ezt verd ki a fejedből! Az ilyen férfival nem is lehet jövőt tervezni..

Jobbat érdemelsz.

2012. máj. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kérdésed ha elolvasod és mondjuk nem rólad lenne szó, szerintem azonnal átlátnád mekkora tapló a párod...
2012. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sajnos Te nem párja, hanem lábtörlője vagy ennek a pasinak. Képes lennél lemondani a baráti programokat, hogy vele legyél...HIBA!!! Nagyon nagy hiba. Tálcán kínálod magad, ő meg így bánik veled.

LAPÁT!!!

23N

2012. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme ennek a kapcsolatnak.Beszélgess el vele erről, mond neki,ha nem változtat egy kicsit, ha nem fogja éreztetni veled,hogy fontos vagy neki,akkor elhagyod,mert ez így nem kapcsolat.Hátha észbe kap egy kicsit.
2012. máj. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, de ez nagyon messze van a párkapcsolattól....ne hitegesd magad....
2012. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egy szeretőre van szükséged :D
2012. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ismerős az szitu én is ebben a helyzetben vagyok mint a kérdező
2013. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!