Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor életetek során lakóhelye...

Mikor életetek során lakóhelyet, lakást váltottatok, elköltöztetek egy új helyre, jobb lett minden, jobban éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
Nem féltetek az új dolgoktól?Van aki egyedül tett ilyen lépéseket egy jóval távolibb helyre?
2012. máj. 21. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen még nem mertem egyedül megtenni a nagy lépést! (Kevés hozzá a pénzem.) Pár millió az ölembe hullana, rögtön lépnék! A félelmem a bizonytalanság miatt van. Elegendő pénzzel nem lenne bizonytalanság. És biztosan jobban érezném magam máshol, mint ahol lakom most.
2012. máj. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25 éves voltam, amikor egy 4 éves kisfiúval fogtam magam, és elköltöztem az ország másik részébe. Csak azt sajnálom, hogy annyi erővel, Pécs helyett Bécs-ben is megállhattam volna, most biztosan nem lennének ilyen gondjaim. /Előtte soha sem jártam Pécsen/
2012. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha önszántából teszi az ember, akkor jó lehet. Hogy minden e azt nem tudom, de ilyen önszántú nagy lépések jót tesznek általában az embernek, kihatnak más területekre is. Persze egy költözéssel más problémák nem oldódnak meg tehát a minden szó nem a legjobb. Viszont a hangulatváltás hatással lehet a többi dologra, hogy azok is jobbak lehessenek.

Én messzire költöztem és jót is tett rosszat is. Én akartam jó is volt sokáig. Most kezd nehéz lenni, csak hiányzik az otthonom. Bár próbálom megértetni magammal, hogy otthon is minden más már, a barátok is felnőttek családjuk lett, nem lenne ugyanaz.

Nem féltem, abban a korszakomban voltam, amikor összevoltam jól szedve, bátor voltam amolyan normálisan. Ez magába jót tett, mert alapjába véve nem vagyok a legbátrabb. Szóval magam és a körülöttem levők is jól meglepődtek a döntésemen.

No összességében jót tett maradjunk ennyiben.

2012. máj. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én költöztem már párszor(albérletből albérletbe),bár bátrabb is voltam mint most.A kutyám meg a lelki békém miatt szeretnék nagyon családi házba menni,de egyedül soha nem laktam családi házban,véletlenül bejönne egy betörő például,szívrohamot is kapnék:)Viszont rám nagyon jó hatással lenne a kert,meg a madárcsicsergés,meg a nagyobb tér.Igaz drágább is valamivel,de úgy kipróbálnék egy ilyet egyszer..Az a baj,hogy nincs társam,mert ha lenne,már rég léptem volna gondolkodás nélkül.
2012. máj. 21. 15:24
 5/6 anonim válasza:
En mikor 18 eves voltam, akkor kikoltoztem Finnorszagba egyetemre, teljesen egyedul. En sokkal jobban ereztem magam, habar egyedul voltam, nem kellett olyan dolgokra figyelnem, mint pl, gyerek vagy munka.
2012. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Betörő lakásba is bejöhet. (Tapasztalat.)


Pusztán a költözéstől nem lesz jobb minden. Ha te jobban állsz a dolgokhoz emiatt, akkor jobb lesz, ha meg elveszettnek/magányosnak érzed magad, akkor rosszabb.

2012. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!