Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány akibe szerelmes vagyok...

A lány akibe szerelmes vagyok elhívott magukhoz bográcsozásra van egy húga anyukája meg apukája, mit illik vinni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 18:37
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
a szerelmem a kéket szereti, akkor az anyukájának fehér, a húgicának meg semmi esetre sem olyat mint a szerelmemnek? és az anyuka és a húgica se kapjon ugyan olyat?
2012. máj. 27. 19:01
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, vöröset a barátnődnek vigyél, a többi hölgynek más színűt.

A hugicának vihetsz virág mellé esetleg egy bonbont is.


Ja, arra figyelj, amit én gyerekként elszúrtam egyszer: anyámnak akartam venni anyák napjára virágot és a krizantém megtetszett. Utólag derült ki, hogy az temetői virág, elég hülye szitu lett belőle :)


Viszont a kísérőszöveg is nagyot tud dobni, ha átadáskor egy-két frappáns mondatot tudsz mindenkinek címezni, még jobb lesz a hatás.

2012. máj. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%

Mamának: fehér

Huginak: rózsaszín

Szerelmednek: Vörös rózsa dukál

2012. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
rendben :) köszönöm, de ő jobban szereti a kéket, szerintem annak jobban fog örülni :)
2012. máj. 27. 19:07
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
akkor neki kék
2012. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha van fehér rózsa s azt kéktintás vízbe rakod beszívja s kék lessz. (ha nem kapnál kéket így te is csinálhatsz)
2012. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2012. máj. 27. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!