Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Honnan tudhatnám, hogy asztrol...

Honnan tudhatnám, hogy asztrológiai szempontból melyik jegyű férfi illik hozzám a legjobban, akibe szerelmes lehetek? Ki lehet számolni ezt egyáltalán? Mert ugye a vonzódás, nem mindig jelent szerelmet is, és én a szerelmet keresem tulajdonképpen.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Menj el egy jóshoz, és költsél el a szemfényvesztésére egy rahedli pénzt. Inkább találj magadnak egy embert, akivel jól megértitek egymást. Ne zárj ki senkit egy vénasszony gagyogása miatt.
2010. ápr. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy rahedli oldal és könyv, ami ezt taglalja. Ha megírtad volna a nemedet és a csillagjegyedet, lehet, tudtam volna tippet adni, ami természetesen nem garancia semmire.


A csillagjegy csak egy dolog. Az ember személyiségét 1001 egyéb dolog formálhatja. Vannak, akik tipikusan jellemzőek a saját jegyük tulajdonságaira - mint pl én - és vannak, akik egyáltalán nem. Tehát ebből kizárólagos következtetést nem lehet levonni.


Javaslat: nézz szét asztrológiával foglalkozó oldalakon, ismerd meg a csillagjegyek tulajdonságait behatóbban. Tanuld meg, melyik jegyhez melyik a domináns bolygó (ne feledd, asztrológiában a nap is az és a Föld kiesik a számításból), milyenek ezeknek a bolygóknak a tulajdonságai, és akkor máris könnyebb egy-egy csillagjegy szülöttének a tulajdonságait megtanulni. Meg kell azt is tanulni - főleg elsőként, hogy négy nagy csoport van: föld, levegő, tűz és víz. A 12 állatövi jegy 4 db 3-as csoportban ezekbe sorolható.


No, és persze ideális, ha a barátaid, családtagjaid, ismerőseid csillagjegyeit tudod, így ugyanis jobban megragadnak a jegyre jellemző tulajdonságok. Pl a bak fösvénysége, a kos harciassága, a skorpió bosszúszomja, az ikrek cserfessége és jó kommunikációs készsége, az oroszlánok királyi büszkesége a rák családcentrikussága, a bika kényelmessége, hogy csak néhányat emeljek ki.


Ezeken belül lehetnek kevert jegy szülöttei, ami még tovább bonyolítja a helyzetet, rendkívül ritka a tiszta ez vagy az. Vannak, akik a két jegy határához közel születnek, őbennük domináns lehet mindkettő egyszerre, és persze nem szabad elfelejteni, hogy a _nevelés_ mindezt ki is ölheti az emberekből.


Tehát végül nem lehet garantálni, hogy egy ikrek nő egy vízöntő férfival jól ellesz, még ha vannak is közös érdeklődési körük - elvileg. Az biztos, hogy tűz és víz nemigen passzol sehogy sem. Pl skorpió halakkal. Vagy föld levegővel, mondjuk bika vízöntővel.

2010. ápr. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Erre csak annyit tudok mondani, hogy volt olyan férfi, aki teljesen illett hozzám horoszkóp szerint, hosszú szerelem házasság, stb.. és még sem bírtuk együtt 2 hétnél tovább. Most olyannal vagyok együtt aki horoszkóp szerint nem illik hozzám, és nagyon boldogok vagyunk lassan 1 éve
2010. ápr. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre én nem hagyatkoznék,mert nem minden esetben jön be.Hozzám elvileg a legjobban az ikrek illi, bele is szerettem pár ikrek fiúba,de mindegyik megcsalt, most oroszlánnal vagyok, aki szintén illik hozzám,vele tökéletes,de volt már olyan akivel össze illettem még sem jött be.Ne ez alapján válassz, esetleg ha már együtt vagy valakivel akkor utána nézhetsz h.milyen típus,de érdemes megkérdezni tőle h. ebből mi az ami tényleg igaz rá,mert az én jegyem kb.fele nem igaz rám.
2010. ápr. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Kitalálom, te láma csillagjegyű vagy ugye?
2010. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Yes. Maybe...
2010. ápr. 15. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
hat en azt mondom neked egyalltalan ne tedd a szerelmi eleted semilyen kitetell ele,azaz nehogy az asztrologia szerint valogass,ha valaki azt mondana neked csak a bika ferfiak jonnek be,elhinned?es kozbe lehet csak arra figyelnel,es elmennel az igazi melett
2010. ápr. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Kíméld meg a férfiakat magadtól.
2020. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!