Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vegyek a nővéremnek...

Hol vegyek a nővéremnek napszemüveget a szülinapjára? A Dm-ben, vagy a H&M-ben?

Figyelt kérdés
Azt mondta a "pilóta" szemüvegek állnak jól neki, olyat szeretne. Hol vegyek neki? Árban, minőségben milyen különbségek vannak?
2012. máj. 28. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Optikában minimum. Ahol valóban van rajta UV szűrő, nemcsak ráírják. Ha ugyanis nincs rajta, a napszemüveg többet árt mint használ, mert a sötét miatt kitágul a pupilla, és ha nincs kellő védelem, a káros UV sugarakból több jut a szembe. Ez látáskárosodást okoz.

Úgyhogy ha valaki napszemüveget akar, nem a formája, hanem a minősége kell, hogy elsődleges szempont legyen.

2012. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtál.

De azt hallottam, hogy amikre rá van írva hogy UV400 ez véd az UV sugarak ellen, tehát olyat érdemes venni. Jó, nyilván ráírhatják kamuból is, de amit boltban árulnak, ami nyomon követhető hogy honnan jött (nem utcai, kínai árus) annak megbízhatónak kéne lennie nem?

2012. máj. 28. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
én a C&A-ban vettem nemrég, szerintem elfogadható áron vannak ott, többit nem tudom
2012. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Mango-ban is van, H&M-ben is..
2012. máj. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Orsay

Igaz, nem pilótát vettem, de azok is hasonló áron voltak. (2590,-)

2012. máj. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én Ray Ban Aviator másolatot vettem a Mango-ban 5000 HUF-ért.

Állítólag UV szűrős.. hát nem mondom, hogy olyan hűde jó mert még így is lazán kisül a szemem egy ragyogó délután folyamán..

2012. máj. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
C&Abe, Tallyba láttam... 2500-3000 ft körül mozognak ezek, minőséget nem tudom sajnos
2012. máj. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok. Vettem neki ma a Dm-ben, 3000 ft volt. A H&M-ben volt sokféle, csak pilóta nem. A C@A-ban meg volt pilóta is, de azok 4000 körül voltak. Csak az a baj hogy azt mondja nem áll neki jól... Fene sem gondolta hogy több féle pilóta van...Áhh nem veszek többször így ajándékot.
2012. máj. 29. 18:10
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek kicserélik vajon? Azt mondja nem kell neki, és nekem sem áll jól. Ha visszaviszem hogy kicserélném van rá lehetőség?
2012. máj. 29. 20:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj be, kérdezd meg. Légy egy kicsit életrevalóbb.
2012. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!