Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit vegyek nővérem...

Szerintetek mit vegyek nővérem 18 éves szülinapjára?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan gondolnátok laptopra, de azt már megvettük neki,mert szüksége volt rá... Most nem írnám le az izléseit, hogy mik jönnek be neki, stb., mert az hosszú lenne... Csak pár tipp kéne. Előre köszi.


13/F


2011. nov. 12. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Műfaszt
2011. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
37%
Vibrátort
2011. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
az első kettőt
2011. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Korbács.
2011. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de írd le az ízlését, különben senki nem fogja tudni, milyen emberről van szó.

én pl. 18. szülinapomra acélbetétest kaptam. most tanácsoljam ezt?

2011. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Egy ízlésének megfelelő ruhadarabot mindenki szeret ajándékba kapni. :)


Egy könyv, egy szép borítójú füzet, amibe lehet verseket/idézeteket írni, ha szereti.


Vagy valami tanuláshoz szükséges dolog is lehet (egy tolltartó, vagy ceruzatartó az asztalra, emellé még egy kis apróság)


Vagy fürdőköpeny, tusfürdő, testápoló, vagy valami jó illatú sampon.


Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2011. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Tusfürdőt meg ilyen szarságokat semmi képpen. Ez olyan jellemtelen, tudni fogja hogy csak azért vetél neki ajándékot mert szüli napja van oszt kapjon már valamit. Amúgy ha olyan a kapcsolatotok és el tudod róla képzelni akkor tényleg jó a vibri xD

De komolyan. Jó lehet a ruha, meg igazából a mindenapi tevékenységéhez/hobiához válasz valamit. Pl ha szeret rajzolni akkor bevásárolni jó minőségű papír, fasza grafit cerka. De így látatlanba... Egy férfi eszébe csak a műfasz jut ha azt mondod hogy 18 éves csaj :P

2011. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
7-es vagyok. Még annyi hogy a pia, a tömény. Nah az mindig jó ajándék :D
2011. nov. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket(azoknak akik normálisat mondtak),ennyi elég is.Már van pár ötlet az én fejemben is.
2011. nov. 13. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!