Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha édesanyám a...

Mit csináljak, ha édesanyám a barátnőm akar lenni?

Figyelt kérdés
Édesanyám az utóbbi időben úgy viselkedik, mintha barátnők lennénk. Beavat a pasiügyeibe, napi többször telefonál, rám ír közösségi oldalakon. Nagyon szeretem őt, de nekem ez már sok, bőven elég lenne, ha minden másnap beszélnénk, és vannak olyan témák, amikről egyszerűen nem akarok tudni (például a szexuális élete). Mit tehetnék, hogy megértse, anya-lánya kapcsolatba bizonyos dolgok nem férnek bele? Nem akarom megbántani, de a lánya vagyok, nem a barátnője.
2012. máj. 29. 20:08
1 2
 1/14 anonim válasza:
Eddig mit tettél meg ,azért ,hogy kinyilványítsd a nem tetszédeset ?
2012. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első: finoman, de határozottan megmondtam neki, hogy csak akkor számoljon be róla, ha valakivel komoly dologba kezd. Egy-két napig bírja, de aztán újrakezdi.


Második: Én harminc múltam, ő ötven felett.

2012. máj. 29. 20:28
 4/14 anonim ***** válasza:
Mióta van ez nálatok?Neki nincsenek barátnői?Ha vannak neki,akkor mondd neki,hogy neked is vannak saját barátaid és a bizalmas dolgaidat velük beszélnéd meg.Meg hogy a szexuális életéről is beszéljen másokkal,barátnőivel például.És hogy te se beszélsz neki a te szexuális dolgaidról.
2012. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és nem az utóbbi időben költöztél el, vagy váltál külön tőle? mert akkor lehet hogy lenyugszik idővel.
2012. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy barátnője volt, apám azzal csalta meg. Gondolom, már nem bízik meg másokban. Pont ugyanezt mondtam én is neki, hogy én se számolok be ezekről, de nincs foganatja. Mondom, durva nem szeretnék lenni vele, mert nagyon szeretem, csak már besokalltam. Úgy egy éve csinálja, mióta ingyen tud felhívni.
2012. máj. 29. 20:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, már hat éve külön élek, másik megyében.
2012. máj. 29. 20:34
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
én furcsának találnám, ha hasonló esetben nem segítenék neki
2012. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák, én azt találnám furcsának, hogy a gyerekemmel tárgyaljam meg a nemi életemet és a pasiügyeimet.
2012. máj. 29. 20:42
 10/14 anonim válasza:
Vannak barátnöi ?
2012. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!