Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem birok az anyukámmal...

Nem birok az anyukámmal tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többnyire egyedül élek anyámmal apa ritkábban jön haza mert dolgozik de anyám születésem óta velem van egyfolytába így nem is dolgozik.Szinte nincs olyan nap hogy ne lenne valami miatt veszekedés.Vásárolni nem is tudunk elmenni ketten mert fél óra után már úgy érzem hogy nekem ennyi elég is volt.A lényeg:Elkezdődik egy veszekedés pl hogy mér iszok bele mindegyik vizes flakonba.Utána amikor beindul a veszekedés elkezd gúnyosan vigyorogni hogy minek szültelek meg stb..itt nálam általába a türelmem vége van és megmondom neki hogy egy hülye ku*va vagy..erre elmondja nekem hogy igen te is úgy születtél meg el akartunk vetetni és nem is akartuk hogy legyél csak egy nyűg vagy mind a kettőnknek.És ő soha nem kért bocsánatot mindig én vagyok rákényszerülve mert csak ő van itthon.Azért nem vagyok egy fős túlélő hogy elkezdjek főzni mosni meg pénzt keresni és elmenni itthonról vagy akár több napig hozzá se szólni mert előbb utóbb csak elszeretnék menni valahova és csak tőle tudok pénzt kérni de nagyon elegem van ebből.Egyre több erőt ad ez ahhoz hogy elkezdjek valamit nagyon komolyan csinálni amiből kereshetek pénzt és minél hamarabb el mehetek itthonról mert ez minden nap nagyon terhelők ezek a veszekedések és nem szeretném hogy bármi betegségem legyen a sok stressztől.17/f
2012. máj. 29. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád sem normális,de sem nem tudod minek provokálod hülyeségekkel,amikor meg megélni nem tudsz nélküle!!!
2012. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a nõ sem érdemelte meg, hogy a sors megáldotta egy gyermekkel!

Az apudnak miért nem mondod el, hogy az anyád hogyan viselkedik veled?

Rendezd minél hamarabb a dolgaid, hogy ne kelljen vele élned!

Idõsebb koràban mondd neki majd el, hogy azt kapod vissza,amit te adtál nekem!

2012. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem mondom el neki mert ő se sokkal különb.Egyik nap én vagyok a mindene a másik nap meg elhord mindennek hogy mekkora szar vagyok.
2012. máj. 29. 20:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha k.rvázod,ne csodálkozz ezen.Szépen beszéltek egymással.
2012. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A suli hogy megy?Tervezed a továbbtanulást?Támogatnak ebben?

Az lenne a legjobb, ha továbbtanulnál, s kollégista lennél, így fokozatosan le tudnál róluk válni.

Vagy ha szakmát tanulsz, akkor azt 100%osan csinálni, s félretenni, különköltözni.

2012. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Fuuu... hát nem vagy egyedül! :/ Teljesen meg tudom érteni. Anyum nekem is mindig ilyeneket mond amióta Apukám meghalt (5éve). Nekem van még 2 tesóm és sajnos ez sem segít.... Hidd el nekem hogy az előző komenttelőnek igaza van! A Tanulás neked a legfontosabb! arra koncentrálj.....TELJES ERŐDBŐL! Gyűjts pénzt, anyit amennyit csak tudsz.! Keres nyári melót és húzz el otthonról..... az lebegjen előtted hogy "ami nem öl meg az erősít" 16L
2012. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszusom, hogy mondhat ilyet egy anya... akármennyire haragszik, vagy bármi, ilyet akkor se... Erre visszaválaszolhatod, hogy nem te kérted, hogy itt legyél, ők voltak ott akkor. Viszont lek.vázni se lenne szabad. Legyél attól nemesebb tőle, hogy nem beszélsz vele csúnyán, és mint ahogy előttem írták, kollégium, szakma, tanulás, és mielőbb el onnan. Kitartást hozzá!
2012. máj. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!