Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki tud adjon tanácsot!...

Aki tud adjon tanácsot! elváltam 2 gyerekkel egyedül maradtam. A válás elvitte ill. elárverezte az ingatlanomat igy ismerősnél húztuk meg magunkat. Az adósság nagy lakás nincs ráadásul a munkám is elvesztettem. Adjatok tanácsot, hogy hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szülők, rokonok?
2012. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Férjeddel mi a helyzet?Neki mije maradt?Gyerektartást fizet?

Szerintem családsegítő és egyéb segítő alapítványokhoz fordulj, tőlük is kaphatsz jó tanácsot és segítséget.elsőként munkát lenne jó találnod, utána már tudnál fizetni talán albérletet is, külön mehetnél a rokonoktól.Vagy ha találnál egy társat, akinek saját háza van.

2012. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyám két gyerekkel egyedül maradt munka nélkül. Tehát ne aggódj nem te vagy az egyetlen, ezerrel kell munkát keresni és kilincselni, mindent megtenni! Anyám képes volt olyan dolgokat is véghezvinni, hogy csak lestem. Mert akarta. Ha párt találsz, sokkal könnyebb úgy helyreigazodni, hogy valaki elfogadja és szeretni fogja a gyerekeidet, és a közös anyagi dolgok nem lesznek olyan nehezek, mint egyedül.Csak ne veszítsd el az önbizalmad és légy erős!
2012. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hozzátenném, kutakodj a neten,keresd meg, milyen alapítványok vannak a megyédben.Vannak olyanok, ahol állást,szállást keresni is segíthetnek, szóval nem csak a munkaügyre kell ilyenkor gondolni, bár ott is kérdezősködhetsz ilyen irányban, ők is tudhatnak alapítvány címeket adni neked, vagy egyéb segítő egyesületeket tudhatnak javasolni.

És kérdezősködj tájékozott ismerősöktől.Lényeg, hogy ne hallgass a problémádról, mondjad minél több ismerősnek, bárkitől kaphatsz hasznos infót.Csak azt még megjegyzem, légy azért óvatos, mert mindig akadhat olyan is , aki szeretné kihasználni, meglovagolni nehéz helyzetedet.Tehát ügyelj arra, ki mit kér ,mit vár el esetleg a segítségért cserébe!

2012. máj. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!