Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű férfi és hétköznapi,...

Jóképű férfi és hétköznapi, nem a legszebb nő?

Figyelt kérdés

Mennyire lehetséges, hogy egy kevésbé szép nőnek egy jóképű kedvese legyen?

ismertek ilyen nőt és férfit?


2012. máj. 29. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen!A hapsi 10es a nö meg hát -10es
2012. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Én fordítva ismertem. Én 8-as voltam, ő 4es. :D

Na jó, ez ergya vicc volt, de most mérges vagyok az exre...


Na, szóval én tényleg ismerek ilyen párt. Mondjuk a csaj is helyes...csak hát nagyon kövér. :D A pasi meg tényleg elég jó, és testalkatra is az.

Nem minden a külsőben rejlik.

2012. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyos életkoron túl a külsőségek már nem olyan fontosak. Pláne, ha a pár együtt is él. Lehet egy nő gyönyörű, ha rendetlen, pénzéhes, szórja a pénzt, csak magával van elfoglalva, stb. Kell egy ilyen hosszú távon bárkinek is?
2012. máj. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg ilyen párt látni az utcán sétálva... ez valahol örömteli, mert ezek szerint még van, akinek a belső értékek fontosabbak, ugyanakkor meg bosszantó is tud lenni, mikor egy ronda csajt látok egy igazán jóképú sáccal, miközben nekem meg senkim sincs. De ez csak egészséges féltékenység részemről, nem pedig megbotránkozás vagy kiröhögés.
2012. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

3-as vagyok és pasi, a nők jóképűnek tartanak. A mostani kedvesem kellemesen gömbölyded, álomszép hajkoronával a fején. Magát nem tartja szépnek, bár sosem mondja, de tudom, hogy zavarja a súlyfeleslege és az arcát is középszerűnek tartja. De engem baromira nem érdekel. Nekem gyönyörű, remekül főz, lelkes az ágyban:-) és reggelente énekel a fürdőszobában. Tele van élettel, és nekem ez kell.

35 fölött már nem mell- és csípőbőségek után szaladgálok.

2012. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Minden további nélkül.
2012. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Két oka lehet:

1. a pasi valóban szereti és a belső értéket látja benne

2. a jóképű pasinak kell egy alázatos nő, aki mos-főz-takarít rá, netán elnézi a félrelépéseit, és egy önbizalommal teli, szép nővel ezt talán kevésbé lehet megcsinálni.

Mind a kettőre láttam példát.

2012. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

A szépség relatív. :-) Az a baj,hogy vannak akik még a külső alapján itélkeznek,hogy ki kivel illik/illene össze...

szomorú.. ráadásul ez alapán ítélik meg a másik embert is.

2012. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges, a fordítottja is...
2012. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor lehetséges:$ jó ilyeneket olvasni...:) bár valóban hosszútávon nem csak a kinézet az, ami fontos...sőt szerintem az a lényeg, h legyen vmi abban a másikban, amitől különleges:) így nem számít, ha nem az a "tökéletes" nő vagy férfi, mert pl. kicsit duci, vagy nem playmate:)
2012. máj. 29. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!