Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos a...

Szerintetek mennyire fontos a szépség egy kapcsolatban? Számotokra a Párotok a legszebb férfi/ legszebb nő?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem igazán volt még helyes barátom, szerintem a kisugárzás a fontos. Mások szerint egy szép dekoratív nő vagyok, de külsőre nekem a nem helyes férfiak tetsztenek, nem tudom miért. Szóval külsőre nem hozzám illő barátaim voltak. A vonzódás számít, nem a külső. Persze ez nem azt jelenti, hogy egy fogatlan, ragyás férfi is tetszik 32/L
2011. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
ezen még sosem gondolkoztam :D tetszik a párom, meg nyilván olyan, amilyent az én zsánerem, de semmiképp nem mondanám, hogy ő a legszebb "pasi" a világon. de épp az előbb rökönyödtem meg, amikor az egyik kérdésnék azt írta egy lány, hogy ha a nő elhízik, persze, hogy megcsalja a férje....hát nekem ez fura....én a páromat a változásokkal együtt szeretem, ha felszedne 5 kilót, akkor is ugyanúgy szeretném, és fordítva is...szerintem :D
2011. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga a szépség fontos, hanem a fizikai vonzalom jelenléte. Nem sokáig működik egy olyan kapcsolat, ahol csukott szemmel másvalakire kell gondolni, hogy szexuálisan beindulj.
2011. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

> Szerintetek mennyire fontos a szépség egy kapcsolatban?

A kapcsolat elején nagyon.


> Számotokra a Párotok a legszebb férfi/ legszebb nő?

Nincs párom... :(

2011. okt. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számomra a fiúm a legjobb pasi a világon.. Pedig elsőre nem is jött be, vagyis inkább olyan semleges volt. De ahogy egyre jobban megismertem, mind vonzóbbá és vonzóbbá vált a szememben. Magával ragadott a jelleme. Most pedig tudom, hogy nála jobbat nem is találhattam volna.. Szerencsésnek tartom magam, hogy ilyen fiúm lehet.
2011. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

A nagyik szokták mondani, hogy a férfi egy fokkal azért legyen szebb az ördögnél :).

Az enyém pont úgy néz ki, mint egy ördögfióka, de csak a stílusa (külső jegyek) miatt. Az meg azért jó, mert férfiasabb, és nem kis cukifiú.

2011. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát számomra a párom a legjobb pasi. Persze tudom hogy vannak nála helyesebbek, de nem érdekelnek mivel csak a párom tud beindítani és ő nála érzem azt hogyha csak ránézek végem van. Hihetetlen kisugárzása van meghát ugye szerelmes is vagyok belé. Mikor megismertem tetszett a külseje is, de a kisugárzása mégjobban. Nagyon tetszett ahogyan "levadászott", ugyanis eleinte nem nagyoin akartam tőle semmit. Egy újságban azt olvastam hogy a szerelmesek, sokkal szebbnek látják egymást mint amilyenek. :)
2011. okt. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

A 18:21-es válaszoló mintha csak az én gondolataimat írta volna le, köszi, nem ismételném akkor :))


Az előtte válaszolónak pedig lehet ezért nincs párja jelenleg, mert neki a szépség, a külsőség nagyon fontos..

Nem azt mondom, hogy nem elhanyagolható, hogy tetsszen a másik, de a szépség elég tág fogalom.. ;)

2011. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Szemelyenkent különbözö. Nekem nem fontos, elegge az utolso helyen kullogo szempont a kapcsolatban, de pl. a ferjemnek fontosabb.

Mast jelent a legszebb es a legvonzobb.

Nekem nem a ferjem a legszebb ferfi, megcsak nem is a legvonzobb (sajnos), de valamiert most ö a legjobb, akivel parkapcsolatom lehet, 3 gyönyörü, egeszseges gyermekem, es tisztelem öt, szeretem a tulajdonsagait, szepek a hetköznapok, egyszoval minden megfelel vele.

2011. okt. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Nekem fontos, a barátnőm is egy nagyon szép arcú, hosszúhajú, csinos lány, nekem alapvetően az ilyen Dukai Regina típusú lányok tetszenek, de ha összehozna a sors egy kevésbé szép lánnyal, de nagyon sok közös lenne bennünk, akkor lehet, hogy elgondolkodnék.
2011. okt. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!