Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apuka marad otthon a gyerekkel...

Apuka marad otthon a gyerekkel 1 éves kora után - mit gondolsz erről? Jó megoldás?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. Ha nekik így jó, tegyék, így, nem gondolok semmi különöset.
2012. máj. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a bátyám is otthon volt a harmadikkal. De Ő kicsit nőies férfi. :)
2012. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Hogyha a nő többet keres mint a férfi akkor így a jó.Egy férfi is helyt tud állni.
2012. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha az anyuka vissza tud menni szülés után dolgozni, és így jön több pénz a házhoz akkor mindenképp így jó. Most már azért nem csak a hagyományos rendszer szerint kell élni, hogy a nő mos főz gyereket nevel, hanem nézni kell hogy a babának hogyan biztosíthatják a legjobb körülményeket.
2012. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Sztem egyáltalán nem gáz, ha az apuka marad otthon a gyerekkel. Sajnos a mostani gazdasági helyzetben ezt a lehetőséget is mérlegelni kell. A párom is mondta már, h ha én többet fogok keresni, akkor szívesen bevállalja. Persze szívesen maradnék otthon én is 3 évig a gyerekkel, de ha olyanok lesznek az anyagi körülményeink, akkor nem lesz más megoldás.


Viszont a társadalom eléggé konzervatívan áll ehhez a dologhoz. Pl. amikor a családban szóba került az apuka gyesen téma, mindenki lehurrogta, h ez mekkora baromság, meg h az olyan nő, aki képes otthon hagyni a gyerekét, az nem is anyának való...hát no comment. És ami engem meglepett, h a fiatalabb rokonaim is így vélekedtek.


25/N

2012. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elég furcsa hogy inkább a hagyományok, és nem az hogy minél jobbak legyenek a gyerek számára a körülmények. :S Kíváncsi vagyok más országokba hogy megy ez...
2012. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális, én nem is vállalnék gyereket úgy, ha utána egyedül az én dolgom nevelni... Egyformán keresünk a párommal.
2012. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ugy oldottuk meg hogy 1 évesen bölcsi,és ha bármi van (beteg,bölcsiben szünet),akkor felváltva vagyunk vele otthon,igy egyikőnket se rugnak ki a sok hiányzás miatt.
2012. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!