Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit várhat egy nő gy olyan...

Mit várhat egy nő gy olyan férfitől aki a 8 hónapos terhes feleségét hagyta ott, és nem is érdekli a saját gyereke?

Figyelt kérdés
Oké hogy biztos a feleségnek is van köze hozzá hogy megromlott a viszony. De az a gyerek mit artott ? Most a pasinak már új"szerelme" van akinek van már gyereke azt a babát szereti a sajat vérét meg nem. De az új nő ennek tudatában hogy tud vele lenni? Ti tudnatok ilyen pasit szeretni? Vagy volt valaki hasonló szituban? Most6 hónapos a fia akit nem szeret. Biztos az ő gyereke, mert meg ő akart gyereket a feleség még inkább várt volna a friss lagzi után.
2012. jún. 1. 23:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam a szerető gyereke már nem baba 3 ev körüli.
2012. jún. 1. 23:41
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Mit várhat? Semmi jót.

Mit ártott a gyerek? Szegényke, ő semmit nem ártott.

Tudnék e ilyen férfit szeretni? Minden bizonnyal gen, ha sikeresen manipulálna, és úgy állítaná be a dolgokat, hogy neki van igaza. (mert ugye akár azt is kitalálhatja, hogy nem az övé a gyerek)


Szomorú helyzet.

2012. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
nálunk ugyanez a helyzet. a férfit inkább lehúztuk a wc-n, és mi boldogan élünk. nem bánkódunk szociopaták miatt.
2012. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja és en nem vagyok egyik fél sem, csak a pasiról hittem azt eddig hogy jó barátom es ismerem. Még mindig nem tudok napirendre térni felettük meg azon a nőn, a felesége tényleg egy kis tündér, igaz nem hibátlan de erre akkor sincs mentség szerintem. Ebben a szituban nem tudom már baratnak tekinteni a pasit, főleg hogy az en babam is8 hós el se tudnam képzelni milyen nehéz lehet a csajszinak most.
2012. jún. 1. 23:52
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor nekem mindig az jut eszembe, hogy amelyik férfi ezt már egyszer megcsinálta, az miért ne csinálná meg máskor is? Mi a garancia rá, hogy az új nőt nem fogja majd otthagyni egy másik miatt? Hiszen láthatólag nem akadályozza meg a csajozásban az, hogy felesége van, aki ráadásul babát vár tőle.
2012. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
A gyereknek azzal ártana, ha az anyjával maradna és a feje fölött marakodnának. Még annál is jobban ártana mint ha nem érdeklődik iránta. Amúgy meg lehet, hogy csúnya dolog, de bármikor joga van az embernek elhagyni bárkit. Ő dolga.
2012. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen ezigaz, mondjuk ez a pali előtte egy nappal még szerette a z asszonyt másnap meg közölte hogy lelép, tudta ő hogy nem szereti, csak nem mert szólni és úgy tett mindenki előtt hogy ő nagyon boldog. Majd 2héttel szüles előtt bepánikolt. Nem ez a lényeg a kérdés az volt, hogy mindezek tudatában nőként miért választ az ember ilyen partnert. Egyrészt nehéz is lehet neki mert sok támadás éri hogy szétszqkított gy csaladot még ha ez nem is igaz a támadasok akkor is mindennaposak. Másrészt ő miért járna jobban?
2012. jún. 2. 00:06
 8/21 anonim ***** válasza:
67%

"Amúgy meg lehet, hogy csúnya dolog, de bármikor joga van az embernek elhagyni bárkit. Ő dolga."


A gyerekét elhagyni nem csúnya dolog, hanem megbocsáthatatlan bűn. A legundorítóbb emberi tett. Nem így beszélnél, ha téged is elhagyott volna apád.

2012. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
le lettem pontozva, csak mert nem koslatok egy olyan ember után aki elhagyta a gyerekét? mi van veletek??? baj, hogy nem nyöszörgünk, és sírunk, hanem éljük tovább az életünket egy barom nélkül, aki megcsalta a feleségét, és elhagyta a 10 hós gyerekét?
2012. jún. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Én el tudom képzelni, hogy egy megromlott viszony esetén a haragot nem tudja nem kivetíteni a gyerekre is az apa, és látni sem akarja. Biztos úgy van vele, hogy úgysem lehet igazi apja, ha nem vele él a gyerek, akkor minek is látogassa.

A szeretet nem jön automatikusan, csak mert saját gyerekről van szó. Kialakul az együttélés során. De ha ez nincs meg..?

2012. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!