Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már tuti, hogy terhes vagy...

Ha már tuti, hogy terhes vagy van értelme még hőmérőzni? Talán csak saját magam megnyugtatásáért csinálom! Pontosan még nem tudom mennyi idős vagyok, mert nem látott uh-n semmit, csak a vérvételből.

Figyelt kérdés

[link]

Béta-HCG 425 2 nap múlva 848 B-HCG


2010. júl. 6. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:

sztem felesleges, föleg ha leesik nadj isten és a babádnak eg nincsen semmi baja te idegeskedni fogsz és nah az nem fog neki jót tenni. csak azért irom mert volt itt már jópár pl erre. én azt tanácsolom h várdd meg mig látja a doki az uh-n a pici szivdobogását, és aztán kezdd el tervezgetni milyen márkájú babakocsit szeretnél, nézegesdd a babaholmid aztán pikpakk eljn mikor a hólyagod lesz neki a focilabda:D vicces jelentek föleg ha nagyon kell majd pisilnod és akkor rug bele.

ezzel törödj ne a hőel jó;)

2010. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tényleg fölösleges,pár napig még Én is méricskéltem,de láttam,hogy mindig 37 fok felett van,így megnyugodtam!

Jól tedd el a hőmérőt és tényleg hasznos dolgokkal kösd le magad(ami örömet okoz)! :))

Mennyi idősen voltál dokinál??

2010. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, első vok tegnapra nem vártam néha fáj a pocakom görcsöl de stabula 37,4 ez akkor jó?:O:O:O
2010. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

off szintén!

Kedves első!

Nagyon biztató a hőd! Én reggel tesztelnék a helyedben!!

Drukkolok!

7 hetes km

2010. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
grat neked, fogok reggel:)
2010. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

oks!!

Írd meg! :D

2010. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kb 4 hetesen voltam.igazándiból már majdnem 6 hetesnek kellett volna lenni ,de 10 napot csúszott a pém.jövő hét vége fele megyek újra.Fenn van a diagrammom
2010. júl. 6. 18:40
 8/9 A kérdező kommentje:
papíron a 41.nap volt,pé után 20 nappal kb
2010. júl. 6. 18:42
 9/9 anonim ***** válasza:

szia megigértem h elmondom mi lett a reggeli tesztem eredménye tessék:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. júl. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!