Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt a végtelen keserűséget?

Figyelt kérdés
A férjemnek már kibőgtem magam, meg is ért, de úgy érzem, ki kell írnom magamból. Tegnap este lebeszéltem a dokimmal, hogy kora reggel gyorsan megnéz a magánrendelőben, kis probléma miatt... 8 hetes kismama vagyok, állandó szédüléssel és rosszulléttel. Mivel alig van pár saroknyira,(hozzászoktam a gyalogláshoz) mondtam a férjemnek, ne vigyen el, maradjon otthon a két éves lányunkkal, elmentem egyedül. Odafele is rosszul voltam (ilyenkor rókázok a legtöbbet) dokinál is majdnem hánytam, visszafelé meg nem tudtam visszatartani, odaszaladtam egy bokorhoz, és kész. Pocsék volt nagyon, mert szédültem, kivert a víz, és néztek az emberek, basszus... erre odajön egy bácsi, azt hittem, segíteni akar, erre elkezd ordibálni, hogy ezek a mai fiatalok, biztos túl sok volt tegnap a pia, jó volt a buli, hogy még mindig nem találtam haza (7re mentem dokihoz) szégyelljem magam, stb... és mondta a magáét, nekem meg zúgott már minden, mikor végre jobban lettem, odaszóltam, hogy inkább segítene, nem látja, hogy már nem vagyok tini? (27 éves vagyok) férjezett anyuka vagyok, és terhes, az Istenért, mi baja van? Erre csak annyit mondott: még képes vagy összehazudni itt mindent? és ott hagyott. A munkába menők és korán vásárlók meg néztek az ingyen-mozit... azt hittem, ott fogok meghalni szégyenemben. Annyira bánt, hogy még most is bőgök miatta, most a férjem van a lányunkkal, míg túlteszem magam az eseten (hormonok is dúlnak bennem) Mit kellett volna tennem?
2012. jún. 2. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel az idióta nyugdíjasokkal csak a baj van.Nemcsak téged sértenek vérig,hanem mindenkit,akin látják,hogy maga alatt van.Én ilyenkor elküldöm őket a qurva anyjukba,vagy ha épp jó kedvem van,akkor csak levegőnek nézem őket.
2012. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az alaptermészetem olyan, hogy nem tudok leordítani senkit, és nem tudom elengedni a fülem mellett a dolgokat, hanem rágódok rajtuk. Ráadásul a férjemmel mindketten kerüljük az alkoholt, így még jobban fájt, hogy részegnek titulált.
2012. jún. 2. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt bőgsz? Egy vén f@sz miatt?


Egyébként ennyit kellett volna mondani neki: "Papa! Maga itt kiabál a temető meg üres?!"

2012. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mihamarabb nyugodj meg!Egyébként én is ilyen lelkis vagyok.nekem is van esetem ami nagyon rosszul esett,annyit tudsz tenni hogy úgy gondolsz rá hogy egy idiótával kerültél szembe.Szégyelheti magát a bácsika hogy ennyi idősen csak ennyi esze van.Gondolj arra hogy alapból saját magából indult ki a bácsi.Nyugalom,a baba érzi ha aggódsz!!! :) és sok boldogságot a kicsikhez!Egyébként nekem a 3.terhességem volt ilyen amit leírtál.a szülésig hánytam és rosszul voltam.
2012. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Harmadik, remélem, nekem alábbhagy idővel... A lányommal nem hánytam soha. Megpróbálom megnyugodni, főleg hogy a lányom már keres, és előtte nem akarok szipogni egy vén papa miatt.
2012. jún. 2. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég ez felháborító!!!


A bácsi tűrhetetlenül viselkedett én még ilyennel nem találkoztam!


Egyszer rosszul voltam az utcán majdnem eldőltem a padon mint egy csöves (ájuldoztam hasfájás miatt) és akkor még 14 éves voltam. Odajöttek pátyolgattak, eszükbe nem jutott ordítozni velem. Meg volt hogy el is ájultam akkor is körbeálltak felsegítettek, stb. De ilyenről még nem hallottam......


Ne sírj kedves kérdező. Valószínűleg felfogta az öreg utólag, hogy egy állapotos nővel kiabált és most eszi a fene. Gondolj arra, hogy a bácsi hamarosan megtapasztalja milyen öreg magatehetetlennek lenni és az utcán rosszul lenni. Mondjuk mikor anyukám elesett a biciklivel csak kiröhögték, úgyhogy nem tudom mit hüledezek.

2012. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nézd a kellemes oldalát, tininek nézett. Ne aggód túl, történt, elmúlt, csak magadnak és a picinek ártasz, ha ilyen baromságon agyalsz.
2012. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én biztos megasszondtam volna neki, hogy mi van bunkó ember, talán csak nem magából indult ki??? Nem szégyenli magát vég f*sz létére, hogy terhes nőket b*szogat?
2012. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bence_ ***** válasza:
Nézz rá s lányodra,férjedre, gondolj a pocakodban lévő babára és mosolyodj el, hogy milyen jó dolgotok van :)
2012. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már lenyugodtam, köszönöm a válaszokat :)
2012. jún. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!