Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek még nem volt 25 évesen...

Akinek még nem volt 25 évesen sem komoly kapcsolata, annak valószínűleg nem is lesz saját családja soha semmikor?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 11:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

de lehet. úgy bírom az ilyen kérdéseket...-.-

bármi megtörténhet, nincsenek törvények erre sem, hogy 25 éves korodig három komoly kapcsolaton kell átesned ahhoz, hogy családod lehessen.

2012. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Én az esélyekről beszélek...

Örülök, hogy tetszik a kérdésem. :D

2012. jún. 4. 11:30
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Az esélye ugyanannyi mint bárki másnak, lehet valaki már 17 éves korától komoly kapcsolatban vagy az nem garancia arra, hogy abban is marad, és ugyanúgy lehet olyan is aki 25 éves koráig nem akar kapcsolatot, de erre sem igaz , hogy nem is lesz neki.
2012. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
79%

Ha azért nem volt komoly kapcsolatot, mert nem a fiúkat szereted, vagy nem bírsz elviselni másokat, akkor kevés az esélyed, esetleg ha nem vagy képes a szerelemre.


De ha mindez nem áll fenn, akkor ugyanolyan esélyes vagy, mint bárki más.

2012. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Így van. Nem a fiúkat szeretem, hanem lányokat. Tekintve, hogy pasi vagyok. :D
2012. jún. 4. 11:38
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem!!
2012. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
És azt tudod, hogy miért nem volt még komoly kapcsolatod?
2012. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nagyjából tisztába vagyok vele, hogy miért nem volt.
2012. jún. 4. 11:46
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Meg egyaltalan nem vagy lekesve semmirol sem 25 evesen. Nekem 27 eves koromig nem volt komoly kapcsolatom, es megis lett sajat csaladom. Az Igazi barmikor szembejohet barhol...
2012. jún. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyjából tisztában vagy vele, hogy eddig miért nem volt, akkor máris többet tudsz, mint sok ember, akinek szintén nem volt még komoly kapcsolata, de azt sem tudja miért.


Te már tudod, változtass rajta, és máris több esélyed lesz komoly kapcsolatra. Amúgy még nagyon nem vagy elkésve. Majd ha ötven éves korodra sem lesz, akkor talán késésben leszel, de csak talán. Mert még akkor is bármi történhet.

2012. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!