Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, komoly párkapc...

18 éves vagyok, komoly párkapcsolatban élek, most érettségizem és már nem megyek tovább tanulni. De munkám lesz. A barátomnak van saját háza ahol egyedül él, dolgozik ő 28éves. Nemsokára én is ott leszek. Babát szeretnénk. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nosza hajrá!

Sok boldogságot hozzá.

2011. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
először melózz legalább 1-2 évet,meg ugye lakva ismerszik meg a másik
2011. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek! szerintem is dolgoznom kell előtte egy bizonyos ideig minimum 1 évig, mert aztán később is jobban boldogulok anyagilag.

szeretnék még véleményeket.

2011. máj. 20. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj még egy picit! Legalább két éve dolgozz, mire elmész szülni. Akkor legalább kapsz GYED-et is! Egyáltalán nem vagy elkésve. Egy picit élvezzétek a házat is csak kettesben. Hidd el, kell az!:)
2011. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igy van, dolgozz, inkább 2-3 évet is. élvezzétek egymás társaságát egy ideig baba nélkül.
2011. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

igen, itthon is azt mondják a csáladban, hogy várjak még vele,nem kell gyerek , éljünk együtt elsőnek és majd látjuk hogy úgyis megye-e és necsak abba essen bele a baba amit az apukája megteremtett hanem azért legyen olyan is amit én is. Viszont az ő családjában mondják azt is ezt is, ők nagyon szeretnének már unokát , de igaz ők idősebbek is mint az én szüleim 10 évvel kb. Dehát közöttünk is 10 év van. De eddig sosem volt baj.

az az igaszság, hogy már én is nagyon szeretém, hogy babát várjak! De tudom várnom kell még! Sajnos.

2011. máj. 20. 17:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Dolgozz legalább 2 évet még nagyon fiatal vagy ráérsz...
2011. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy kicsit még én is várnék, nagyjából 2-3 évet legalább. Élvezzétek az együttlétet a felnőtt életet! Nagyon is ráérsz utána, érettebb is leszel. Nem fogod megbánni, ha vártok még pár évet.
2011. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
91%

Nem akarom elrontani a kedved, de belegondoltál abba, hogy mi lesz utána? Mármint 2-3 év múlva megszülöd a gyereket, neveled otthon még oviba nem kezd járni, és aztán?? Nincsenek vágyaid, nem szeretnél tanulni, hogy legyen valami szakmád, amit szeretsz, amiben kifejezed magad, amiben fontos vagy? Végzettség nélkül ott állsz majd és sehová sem vesznek fel dolgozni.


Másik dolog, mi lesz, ha a házasságod neadjisten tönkremegy, hová mész akkor, mit kezdesz magaddal?


A helyedben tanulnék, igenis. Nem igaz, hogy semmi sem érdekel! Itt az ingyenes oktatás és nem adsz egy esélyt magadnak. Én értem, ha most úgy gondolod, h első a család meg minden, de hidd el kell valami, ami örömet okoz az embernek a családon kívül is, meg kell találnod a helyed.

2011. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi kicsit több, mint 1 éve laktunk együtt, amikor megfogant a baba. Előtte már fél évvel tervezgettük, próbálkoztunk. Úgy gondolom ennyi idő elég arra, hogy megismerd a másikat, ha együtt laktok. De a munka is nagyon fontos. 2.5 éve dolgozom ugyanannál a cégnél, úgyhogy nem lesz gond, hogy miből élünk meg. Mindenre jogosult vagyok, és az is jó érzés, hogy tudom, van hová visszamennem :)

Szóval szerintem költözzetek össze, és legalább 1-1.5 évig dolgozz, mielőtt elkezditek a baba-projektet :) Nem hiszem, hogy bármiről lemaradna a párod, vagy a családja, ha csak 2 év múlva babáznak. Az én párom is 33 és most lesz csak apuka. Szerintem nincs lemaradva semmiről :)

31 hkm

2011. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!