Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki fiatal...

Van itt olyan aki fiatal korában szégyellte a családját és nem szívesen vitt magához senkit?

Figyelt kérdés
nehezebben barátkozott,mint a többiek stb.
2012. jún. 5. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából nem a családomat szégyelltem hanem a környezetet. Akkor elég lepusztult volt a házunk belülről mert akkor nem nagyon volt pénz megcsináltatni, én inkább ezt szégyelltem. Amikor rendbe tettük a házat meg kicsit át alakítottuk a szobámat úgy hogy ne a nappali felől nyíljon hanem az előszobán keresztül, így szépen fel lett pofozva és azóta hívom át a barátaimat plusz már a csajokat is szívesebben hozom ide :)
2012. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általános iskolás koromban szégyelltem a lakásunkat, elég sötét is volt, ezért nem is hívtam át barátokat. Később pedig Édesanyám beteg lett, így vele töltöttem minden percet, nem a barátaimmal, így nem is hívtam át senkit.
2012. jún. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen, mert mindig kupi volt nálunk, pl. Anyuék csak heti 1x mosogattak, meg a száraz ruhákat nem pakolták el azonnal, hanem napokig hegyekben állt a fotelban, stb.

Amikor már nagyobb voltam, akkor mindig kitakarítottam, ha tudtam, hogy jön hozzám valaki, de azért nagyon gáz volt így is.

Még mindig úgy vagyok velük, hogy nem szívesen mutatom be őket senkinek, mert, főleg anyum, nagyon égően tud viselkedni. Pedig már felnőtt ember vagyok, van saját családom! Pl. pont emiatt sem akarok lagzit, mert anyum nem bírja ki, ha nem ő van a középpontban, de sajnos olyan hülyeségekkel éri csak el, hogy figyeljenek rá, amit én nem tolerálok, így nem erőltetem velük a társas összejöveteleket.


Jaj, úgy irigylem azokat az embereket, akiknek normális szülei vannak és el tudnak együtt menni étterembe, nyaralni, stb!

2012. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen :S


Hu, egy egész regényt tudnék írni, hogy tették tönkre, hozzáteszem, akaratlanul a gyerekkorom nagyobbik felét (sőt, azzal a tudattal, hogy mennyire jó lesz nekünk).


Most már nekem is vannak gyerekeim, és egyre gyakrabban jutnak eszembe ezek a régi kínos élmények. Igyekszem úgy csinálni, hogy miattunk sose kelljen szégyenkezniük a kicsiknek.

2012. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nem, anyám egy igazi tündér, meg rend volt otthon, mindenki szivesen jött. De legjobb barátnőmnek az apja alkoholista az anyja súlyos beteg,a tesói nevelték,de mikor ők elköltöztek akkor sokszor mondta h tök gáz a házuk meg,h az apja miatt nem szeret senkit áthivni mert kötekszik ha részeg. :(
2012. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tesóm pont ilyen volt, mai napig nem értem, mit szégyelt a házunkon vagy a szüleinken. Jó, nálunk nem lehetett a padlóról enni, de alapjában véve rend volt. Apám elég bőbeszédű, nehéz vele beszélgetni, mert csak mondja-mondja-mondja, de hogy ezt én nem szégyellem.
2012. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én nem nagyon hívogattam át barátokat régebben, mert azt hittem h "lepukkant" a házunk. aztán a barátnőim és a mostani barátom világosított fel, h de hülye vagyok tök jó házunk van:)
2013. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!