Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtehetnétek otthagynátok...

Ha megtehetnétek otthagynátok mindent?

Figyelt kérdés
A szüleimnek csak a pénz számít, az élet társam mindig azzal poénkodik, hogy menjek el, meg nincs rám szükség meg úgy érzem csak a gyerek miatt vagyunk együtt, már szex is csak nagyon ritkán van, van egy 1 éves fiam, most vettem egy telket vidéken titokba és úgy tervezem hogy itt hagyok mindent, hisz nincs szükség rám.
2012. jún. 5. 14:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
És a fiad?
2012. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
ha ilyen rossz minden mennék, de a gyereket nem hagynám ott az is biztos, vagy vinném magammal törvényes úton persze vagy a közelben maradnék hogy mindig láthassam.
2012. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
56%
Nem. A felnőttkor azzal járni, hogy felelősséget vállalsz a tetteidért és a döntéseidért. Ha azt hoztad, hogy gyereket szülsz, akkor neveld fel tisztességgel. Ha választottál valakit magad mellé és problémátok van, akkor oldjátok meg. Nem elmenekülni kell és homokba dugni a fejed, hanem szembemenni a problémákkal és megoldani. Azzal, hogy otthagysz mindent, nem oldasz meg semmit.
2012. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
...és a telkeden sátorozni fogsz?
2012. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%

Ilyen körülmények között én elmennék. Sokan ilyenkor inkább felveszik az áldozat szerepét, és a gyerek miatt mindent elviselnek, belesüllyednek a boldogtalanságba.

Szerintem nagyon bátor az, aki ki tud szakadni egy rossz kapcsolatból, ez sokaknak nem sikerül, mert félnek változtatni, nem hisznek abban, hogy lehet jobb is.

2012. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Nehéz, idáig mindig úgy tettem ahogy mások akarták, mindig úgy éltem ahogy mások akarták.


Nem akartam családot, nem akartam gyereket, de a szüleim rám erőltettek, rákényszerítettek, zsarolva voltam egész életembe, és hazugságokkal tömték a fejem!


És aztán jött a párom és eleinte minden jó volt, de eltelt 1 év és ugyan úgy zsarolva vagyok, és ellehetetlenítve van az életem!

2012. jún. 5. 14:14
 7/38 anonim ***** válasza:

Te felnőtt ember vagy?


Ha az élettársad poénkodik veled akkor mondjad neki, hogy szerinted ez nem vicces és ne mondja többet, ha viszont már nem akar veled lenni akkor komolyan mondja és elmész.


A szexuális együttléteket pedig lehet sűríteni, valószínű beleunt abba, hogy mindig ő kezdeményez , kezdeményezz te is.


Ha másnak nem is de a gyereknek szüksége van rád, így gondold meg kétszer is, hogy mit csinálsz.

2012. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
De a gyereket ott hagynád?A telken mit csinálsz?Pokrócból sátrat vagy?
2012. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

És mivel zsarolnak?

Mert ha én nem akarnék gyereket tuti nem tudnák belém zsarolni.

2012. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

nem a telek a lényeg!

Imádja a fiamat tudom mindent megadna neki, még azon is túl...


mindig én kezdeményezek a szexnél :) már meguntam!


és néha mindenbe beleköt, és volt hogy letépte rólam a pulóverem, egy vita során a gyerek láttára!

2012. jún. 5. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!