Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthagynátok a munkahelyeteket...

Otthagynátok a munkahelyeteket ilyen feltételek mellett?

Figyelt kérdés

Picivel 500 felett kapok kézhez de 13-14 órákat dolgozok naponta, a hétvégét leszámítva. Hatalmas stressz és felelősségről nem is beszélek.

Van ez mellett 3-400 tőke és bérleti díjból származó jövedelmem. Ebből is kényelmesen megélnék, de mindenki hülyének tart, hogy ott akarom hagyni ezt a munkát. Én pedig egyre nehezebben bírom, nincs időm semmire, állandóan kimerült vagyok.

Ti mit csinálnátok?


2011. dec. 4. 15:04
1 2
 1/19 Problem? ***** válasza:
100%
Nézzél más munka után de ennyi pénzért szerintem normális dolog hogy megdolgozol.
2011. dec. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnal orakat csokkenteni? Mondjuk, dolgozz csak 4 napot?
2011. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Ajánlj be engem, aztán mondj fel.. :) engem még hétvégén is állandóan zaklatnak, feleennyiért...
2011. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ha van mellette más bevétel is amiből simán megtudnék élni akkor ott



én is ilyen szar helyen dolgozom nem bírom már tovább és hülyének tartanak az ismerőseim, hogy ott akarom hagyni

2011. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Egy zen mester elment a szomszédos kolostorba. Ott a kolostor vezetője el kezdett lelkesen beszélni arról, hogy a szerzetesekkel fognak napernyőket és papucsokat, meg mindenfélét készíteni, sok pénzt fognak érte kapni, és ez milyen jó lesz.

Megkérdezte a zen mester, hogy mit fognak csinálni utána, ha sok pénzük lesz.

Erre azt válaszolta a vezető, hogy sétálni, pihenni, kertészkedni és meditálni.

Aztán azt kérdezte a mester, hogy most mit szoktak csinálni?

Erre azt válaszolta a vezető, hogy sétálnak, pihennek, kertészkednek és meditálnak.

2011. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha valaki ennyi pénzt keres, az ne rinyáljon! Más is dolgozik 12-13 órákat, de nem ennyiért mint te, hanem megalázó minimálbérért - ráadásul hétvégén is!


Ha ennyi pénzt keresnék, tőlem fát vághatnának a hátamon, de egy nyikkanásom sem lenne!

2011. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
1-2 hónapig biztos bírnád, hogy fát vágnak a hátadon, aztán utána rájönnél, hogy a pénz nem minden (szerintem).
2011. dec. 4. 15:18
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
szerintem nem szeretnéd, hogy cseréljünk...
2011. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én Ausztriában dolgoztam 20 perc volt a bejárás. Heti hat nap 12 órát egy gyárban nehéz fizikai munkát, mindezt 1000 euróért.


Mindenki hülyének nézett, hogy váltani akarok. Még én is kételkedtem magamban, de már nagyon kimerült voltam. Szabadságot sem kaptam, orvoshoz sem jutottam el, testileg, lelkileg kimerültem.


És egyszer csak idegösszeomlást kaptam. Legalább lett egy kis szabadságom, hogy új helyet keressek.


Most szintén Ausztriában heti 5 nap, napi 8 óra, könnyű fizikai munka, igaz műszakokban, de legalább nem szakadok meg. Havi 1300-1400 euró megvan. A bejárás 45-60 perc, forgalomtól függően, de kapok szabadságot, sőt, üzemorvos is van.


Te ne várd meg az idegösszeomlást, mert a túlterheltségnek ez a következménye. Válts addig, míg megvan az egészséged, mert ha egészség nincs, akkor semmi nincs.


Lehet, hogy úgy alakul hogy kevesebb pénzért fogsz dolgozni, de a nyugalom is megér ennyit. Egy életed van, ne tedd tönkre.


Én az előző munkahelyemen már azt mondtam, lesz*rom a pénzt, inkább én fizetek, hogy végre otthon lehessek.


Akinek meg jár a szája, hogy ő a feléért is boldogan megszakadna, az még nem próbálta ki milyen kimerültség miatt kórházba kerülni.

Amúgy meg nem vagyunk egyformák, jó tisztába lenni vele, mennyit bírsz.


Sok szerencsét az életben!


Ne másokra hallgass hanem magadra, és a szervezeted jelzéseire!


Más bírja, attól még te nem feltétlenül.

2011. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%

Ha valaki ennyi pénzt keres, az ne rinyáljon! Más is dolgozik 12-13 órákat, de nem ennyiért mint te, hanem megalázó minimálbérért - ráadásul hétvégén is!


nem gondolod, hogy azért tenni is kell, hogy valaki ennyit keressen?

2011. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!