Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 napja elutazott a vőlegényem...

2 napja elutazott a vőlegényem, de hétvégén már jön haza. Normális az, hogy nem hiányzik?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk már 1 éve. Fura, hogy nincs itt, de nem érzem a hiányát. Este lefekvéskor fura volt nélküle lefeküdni, de ennyi. Miért van ez? Szeretem őt nagyon.
2012. jún. 8. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Normális. Mindenkinek kell egy kis időt töltenie egyedül.
2012. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
persze,hogy az. mindkettőtöknek szüksége van néhány nyugodt napra,a másik nélkül.
2012. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól még szeretheted, hogy perpillanat nem hiányzik. Szabad tér. Foglalkozz most egy kicsit magaddal, fodrászkodj, fesd ki a körmöd, arcpakolás, egy kicsi torna, és hasonlók, hogy mire hazajön, újra 'hiányozzon'. :)
2012. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok. :)
2012. jún. 8. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:
mi másfél éve lakunk együtt, azóta nunsztop együtt voltunk. Jövő hétvégén el kell utazzak, csütörtök este megye, szömbat reggel jövök haza. Az az igazság, hogy kicsit várom, hogy nélküle legyek a barátnőimmel. Kiváncsi vagyok, mennyire fog hiányzoni(második éjjel máér biztos nagyon:)
2012. jún. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
úhh, most látom, hogy elírtam mindent, bocsi, fáradt vagyok.
2012. jún. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem normális.Ha igazán szeretnéd akkor már hiányozna az első nap után
2012. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Nekem lelkiállapot-függő, hogy mikor hiányzik. Van, amikor kisebb hullámvölgybe ér a kapcsolatunk, nem veszekedésekre gondolok, csak ellaposodik, nem érdeklődünk a másik iránt annyira, mint máskor, nem beszélgetünk olyan sokat, stb. Olyankor kifejezetten jólesik néhány nap nélküle, és utána általában vissza is tér minden a régi kerékvágásba. De volt már olyan is, hogy a barátnőimmel mentem nyaralni, de nem éreztem jól magam, nem tetszett a szállás se, és a többségük szingli, így minden este az ment, hogy játszották magukat a férfiak előtt, és persze rám is elkezdtek folyamatosan nyomulni mivel látták, hogy velük vagyok. Betelt a pohár, a párom is hiányzott, így hazamentem hozzá. A világ legjobb érzése volt akkor átölelni őt. Szóval én azt mondom, ne ijedj meg ettől az érzéstől, mindenkinek szüksége van egy kis "szabadságra", de ettől még nem vagyunk rossz emberek. (És az egyik válaszolónak mondanám, hogy én nagyon szeretem a páromat, ezt nem vonhatja kérdőre senki, és mégis jó néha pár napot külön tölteni, feltölti az embert, ha csak magával kell foglalkoznia. Én meg különösen olyan típus vagyok akinek néha magányra van szüksége, hogy akár napokig senkihez ne kelljen szólnom, csak én legyek. Olvassak, szépítkezzek, pihenjek, filmet nézzek, főzőcskézzek, stb. Egyedül!)
2012. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló, amit az utolsó pár mondatban írtál magadról, az rám is igaz! :) Ma hajnalban hazajött, előbb mint tervezte, és amikor hazaért, rájöttem, hogy nagyon is hiányzott. Csak a sok gond, ami körülvesz mostanában teljesen lehangolt, és nem tudtam lerendezni magamban a dolgokat.
2012. jún. 9. 09:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Normális. Aki utolsó előtti, és nem normálisat írt, az kapcsolatfüggő, persze, hogy neki nem az. Én is így vagyok. Férjem havi 1 hétre másik városba megy suliba, ott is alszik. Tök jól elvagyok nélküle.

1. ha nem akarok főzni, nem főzök.

2. azt nézek a tv-ben amit akarok, ha nincs vasalva inge, nem gond...


Persze, amikor pénteken hazajön, annak örülök, de jó kicsit lazítani :)

2012. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!