Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem és köztem az...

A vőlegényem és köztem az alábbi párbeszédről van vélemény? Most szakítunk.

Figyelt kérdés

ezt írja: "mindenkinek úgy néz ki a bnője,ahogy a pasija akarja."

erre én: "mindenki szereti a bnőjét ha az szőke, ha barna, ha kopasz akkor is, mert őt szereti, nem a haját. te mit szólnál, ha leborotválod, és azért kidobnának?"

erre ő: "szeretni csak akkor lehet valakit, ha az ember szemének kedvére való ha ránéz. senkinek nem mindegy"


1. külön vagyunk már,csak ezért nem szóban hangzanak el dolgok.

2. előzmény: megtiltott sok mindent, nem hordhatok szoknyát,nem festhetem a hajam, stb stb - így most befestettem.

3. nekem legjobban az tűnt fel, hogy "bnő" szót használ, nem a "párját, szerelmét, stb" ez fáj a legjobban


senkivel semmit nem tudok megbeszélni, teljesen egyedül vagyok, csak innen várhatok bármit sajnos most.


2012. jún. 3. 09:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%

"Szeretni csak akkor lehet valakit, ha az ember szemének kedvére való ha ránéz. senkinek nem mindegy"

Ez a mondat bizonyítja a volt párod felszínességét.Szerintem ne sajnáld,nem kár érte,ha elmegy.

2012. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
8%
Ne foglalkozz vele.az enyem is ilyen nem enged hajfesteket venni. De en mar megszoktam meg annyi igaz neki akarok tetszeni.ha a barna termeszetes tetszik neki akkor nem festem
2012. jún. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
56%

A férfiak nem igazán akadnak fenn a szavak közti különbségeken, szóval szerintem ő észre sem vette.

Bár ez fáj nekünk, abban sajnos igaza van, hogy fontos, hogy tetszünk nekik. Az más, hogy tisztességből velünk maradnak, ha betegek vagyunk, de ha kell hogy tetszünk nekik. Fontos a vizualitás. (Az öregedés sem tartozik ide, mert ott két ember együtt öregszik)


A tiltásokkal én sem értek egyek. Az én párom azt mondta imádja a hajam színét, ezért nem festem:) Így is ellehet érni:)

2012. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%

Az más dolog, ha a kedvére tesz hogy tetsszen neki, de itt arról van szó, hogy a vőlegénye, csak akkor SZERETI ha olyan a kinézete, ahogyan ő elképzeli???

Ez egy hülye bunkó pasi, nem kár érte.

2012. jún. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
96%
Undorítóak az ilyen emberek. Örülj neki, hogy vége lesz. Egyik ember sem él így teljes életet. Nem hagynak kibontakozni, nem téged fogad el, hanem akit ő tervezett meg, de úgy tűnik még azt sem. Milyen ember az ilyen?
2012. jún. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%

Helyes döntés volt, hogy kidobtad.

Vőlegény.... ugyanámr. Az ember lánya nem tervezhet hosszú távra egy olyan hímegyeddel, aki egyrészt ennyire uralkodik rajta, másrészt ennyire a külsőségek vezérlik.

Az ilyen felületes tetszésen alapuló kapcsolatok mennek tönkre, mikor jön az első gyerek, és már nem olyan szép a hasika, nem olyan kerek a cici, amikor jönnek a karikás szemek smink helyett.

Általában addig el se jutnak, hogy pl. megjelennek az első ősz hajszálak.


Mellesleg mindenki változik. Ennek a része az is, hogy néha változtat magán valamit.


Nem vagy a tulajdona, nem a középkorban vagy egy begyöpösödött iszlám országban éltek, hogy azt vedd fel, amit megenged, nehogy valami bűnös hím vágyakozó pillantást vessen a lábadra, mert az a te bűnöd, te hibád, és szégyelld magad. Minek vettél szoknyát.


Láttam már párokat, akik együtt öregedtek meg, akik még 20-40 év után is szeretik egymást.

Az 50+ éves férj virágot visz a nejének, ok nélkül, mert a frézia a kedvence. Vagy ellágyult hangon meséli, hogy hazafelé arra gondolt, de enne egy kis töltött paprikát, és belép az ajtón, már megcsapja az orrát az illata... mert a fiatalok nem is tudják, milyen amikor ennyire ráhangolódsz a másikra.

Vagy a feleség szemérmes mosollyal ecseteli, hogy régen ejj de szép szál legény volt a férje, a sűrű szőke hajával, ma meg alig maradt, és az is fehér. De azért csak a kopasz részre nyom egy csókot.


Nem hiszem, hogy ők konkrétan az öregedő, pocakosodó, ráncosodó ellenkező neműeket tartják tetszetősnek. Egyszerűen szeretik egymást úgy, ahogy vannak.


A te párod az a férfi lesz, aki el tudja képzelni, hogy akkor is szeret, ha már nem így fogsz kinézni. Aki szeretni fog őszen, ráncosan, meg terhesen is.


Aki el se tudja képzelni, hogy úgy szeressen, ha befested a hajad, az nem a te párod. Az a gazdád legfeljebb....

2012. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Hagyd a francba az ilyen pasit,ezeknek csak birtoklási vágyuk van,úgy tekintenek a nőre mint valami tárgyra,ami az övéké és azt csinálnak vele amit akarnak.

Jól belerúgnék az ilyenbe,nem hogy még beszéljek vele.Menj és keress magadnak valami normálisabb pasit ne ilyen elmebetegekkel állj szóba.

2012. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
amúgy eddig barna voltam a kedvéért, mégis tönkrement minden. de hogy szakítás után is még azt sérelmezi, hogy hogy merészeltem átfesteni. most kezdek arra ráébredni nem is szeretett ő engem soha.
2012. jún. 3. 09:37
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Megtiltja??? Mi az, h megtilt bármit is?! Lapátra vele!
2012. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
23%

Egyik sem jó. Sem a tiltás, se az, mikor nem vesszük figyelembe, hogy hogyan tetszünk a párunknak.

Nem egyszer fordult elő, hogy kinéztem egy ruhadarabot, ha ott volt a férjem velem, megmutattam neki, ha nem tetszett neki, akkor nem vettem meg.

Hisz két embernek akarok tetszeni. Magamnak és a férjemnek.

Gondolkodhatok én úgy,hogy nekem semmit se tiltson meg, de akkor viszont ne csodálkozzak, ha egy idő után azt veszem észre, hogy egy ízlésének megfelelőbb nő felé kacsingat.

Hajfestés? Ha megismerkedésünkkor festettem a hajam, és egy idő után tiltani akarja, akkor az nem normális, ilyen esetben nincs, hogy jó, nem festem, hisz neki is tetszeni akarok, hisz úgy ismert meg, fogadott el, mint aki festi a haját. Viszont ha kapcsolatunk pl. harmadik évében találom ki, hogy mostantól festem a hajam ,akkor nem háboroghatok szerintem, hogy ne mörül neki, hisz nem festettem, talán nem is jött fel szóba soha, így ki sem derülhetett, hogy ő nem szereti a festett hajúakat.

2012. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!