Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeretnék jóba lenni...

Már nem szeretnék jóba lenni apával, és nem is próbálkozom? Szerintetek jogosan vert meg? 15/L

Figyelt kérdés
Már régóta húzódik az ügy. Először sokat beszéltem, de apa nem viszonozta, magába forduló volt, ha kérdeztem valamit mindig lerázott, magától semmit nem mondott el. Ez egyre jobban lehangolt, olyanná váltam, mint ő. Kérdezte miért vagyok ilyen, én elmondtaam neki, hogy ő hangol le. Nagyon mérges lett, ordítozott, stb. Utána pár hétre rá ő elmondta, hogy lehangolom, és ha rám néz szar kedve lesz, nem akarja a búval b@szott pofám nézegetni. Itt már rég nem beszéltünk. Elmentünk pszichológushoz is közösen, uténa 1 hétig próbáltunk beszélgetni, jóban voltunk. Aztán ő újra mufurccá vált, nem bírta a látszatot fentartani. Utáltam otthon lenni. Leírom ezt az esetet, amikor szerintem nem jogosan kaptam. Szerintetek? Takarítottam a szobámat, és megkérdeztem, hogy jó-e már. Tényleg azt hittem kész vagyok, így többször is megkérdeztem. Utána elküldött, hogy keressem mag a kulcsomat, 8 percet kaptam,. Azt mondta, ha nem érek haza szétver. Még a barátnőmnél voltam, a kulcs sehol. Kitaláltuk, hogy el jön velem a barátnőm, hátha apa megkegyelmez. Beléptünk a házba, rögtön kaptam 2-t, elrángatott a szobámba, a berátnőm nem jött utánunk, és ott ott ütött, ahol ért. A húgom is kint csak foga a fejét. Kidobáltunk a fiókokból és szekrényekből mindent, és amikor apa nem fogyelt elmentem hozzájuk. Ők meg elvittek anyához. Anysához hozta a hugomat, én nyitottam ajtót, és rögtön lecsapott. Anya megvédett. Már javasoltátok itt, hogy költözzek anyához, ide is költöztem. De ő nem bír eltartani engem és a húgom, úghogy még nem tudjuk mim lesz. Apa nem támogat. Tegnap hazamentem aludni, és kérdezte mit keresek ott, mikor anyához költöztem. Inkább visszajöttem ide. Már egyáltalán nem is szeretnék vele kibékülni, kívülről mindenki azt hiszi minden rendben van, de velem máshogy viselkedik, mint másokkal. Idegbeteg, ordítozik, nem merek hozzászólni, mindenbe beleköt.
2012. jún. 11. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell kibékülnöd vele. Én azt hiszem,mindent megpróbáltatok,ami nem megy,nem kell erőltetni. Anyád törvényileg -válás,gyerektartás- szépen sajtoljon ki belőle annyi pénzt,amennyit tud,és felejtsd el egy életre. Az ilyen nem apa,csak szülő.
2012. jún. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő miből tart el? Dolgozik? Anyukádnak ítélnének, akkor köteles lenne gyerektartást fizetni, azzal együtt már anyud eltudna tartani, nem? A verés SOHA NEM jogos, ha egy felnőtt ver egy gyereket!!! Anyuddal menjetek be a rendőrségre, és elindul a dolog. Beszélhetsz erről valamelyik tanároddal is! Megbízhatsz e téren mindegyikben!
2012. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy csomó pénze van, de anya azt mondja béküljek ki vele, már csak a pénz miatt is. Megmondjam anynak, hogy nem szeretnék békülni? Amúgy észervettem, hogy vett egy könyvet,hogy segítsük át kamasz gyerekünket a serdülőkoron. Pedig a baj szeritem nem velem van.:/ Szerintetek hasznos könyv lehet?
2012. jún. 11. 11:07
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó,ezt ismerem,nekem is a pénz miatt kellett apámmal jóban lennem..mióta elköltöztem otthonról,nem beszélünk. Rövidtávon van értelme,de hosszútávon nincs a békülésnek emiatt. Ha ennyire kell a pénz,3 évet kibírsz jópofizva,de tudd,h ebből rendes kapcsolat sosem lesz...
2012. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Jogos verés NINCS, legfeljebb extrém esetben menthető felindultság...
2012. jún. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egy pár verés, és sérült leszel lelkileg, de lehet testileg is egy életre! Anyád tudja a verést, és úgy is azt mondja maradj apáddal? Beszélj egy tanároddal!!!
2012. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja beszéljen egy tanárral!Aha viszik is rögtön mert:

1:az apja veri

2:az annya nem tudja eltartani!

Ez nem jó ötlet!

Bár nem tudom mi lenne jó ebben a helyzetben!

2012. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, és, nem járna jobban vele?
2012. jún. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyád is gyönyörű mondhatom! Inkább elviseli, hogy apád megverjen, csak mert neki pénze van? Anyád egyszerűen nem akar befogadni, s ezért mondta ezt. Ha szeretné, hogy ott lakj, akkor neki a TE épséged lenne az első!


Milyen anya az olyan, aki lerázza azzal a kiskorú gyerekét, hogy nem tudja eltartani! Akkor minek szülte meg!

Apád meg kezelésre szorul, lelkileg nincs minden rendben.Talán anyád miatt,válás stb. Nem tudom, ennyire nem ismerem a történeted.

De nagyon felháborodok, azon, amikor egy anya ennyire lesza-ja a gyerekét

2012. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben akkor is anyukámnál maradnék,ha egész nap sz@rik a fejemre és nincs mit enni.A verésnél minden jobb.Gyerekként,sőt,még most is összetenném a kezem a békéért.
2012. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!