Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan tagagadom le hogy az...

Jogosan tagagadom le hogy az anyám?

Figyelt kérdés
Hát az van hogy anyámmal egy szobában lakok és hát apámmal elváltak és 8 éves koromban még vele aludtam egy nagy ágyban akkor még csak önkielégítést csinált de 2 éve már hogy amikor van csávója ide hozza és együtt ,,játszanak" amikor azt hiszi hogy alszok.Már nem vele alszom egy ágyban természetesen.szóval nekem ezeket elég nehéz feldolgoznom sokszor volt már hogy ez miatt ereimet vágtam stb... szóval szerintetek jogos hogy ne mondom anyámnak,csak megtűrt személynek? :/
2012. jún. 10. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%
Amiatt, hogy ő is nőből van, nem. Amiatt, hogy melletted csinálja, talán.
2012. jún. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mosolyogj! ***** válasza:
35%
Nem, egyáltalán nem jogos. Eltart téged, vigyáz rád stb. Neki is vannak igényei, ezt igazán megérthetnéd. Ha zavar beszéld meg vele, vagy hagyj nekik alkalmat arra hogy kettesben legyenek (pl lelépsz másfél órára sétálni, bevásárolni) Az ereidet pedig a saját depressziód miatt vagdosod, később bánni fogod, szóval szerintem hagyd abba és keress egy pszichológust.
2012. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
hát szerintem ez nem normális dolog hogy mellette önkielégitett meg hogy egy szobában vannak és ugy kufircolnak!Akkor menjenek a fürdöbe vagy nemtudom hova de ez elég gáz!Ne máááááááár
2012. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
b/*szki legalább annyi esze lenne anyádnak,hogy a konyhába vagy a fürdőszobába maszturbál és ott fekszik le a pasijával is...pfff
2012. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő az van hogy nem tart el engem.14/l vagyok és az van hogy a papáméknál lakunk és nekik van 11 szamóca sátras földjük mellettük tehenek és mivel már ugye öregek a tesómnak meg nekem kell ezt az egészet elvégezni szinte egyedül, anyámnak nincs állása mert nem szeret dolgozni és én meg a tesóm tartjuk el őket. és hogy nőből van ez nem valami jó indok arra hogy ilyet tegyen velem,ami szerintem egy 8 éves kislánynak de még most is egy nagy lelki teher.
2012. jún. 10. 21:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja!A saját gyereke mellett!Nem is értem az elsö kettöt!Bár én édasanya vagyok biztos ök nem!
2012. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 mosolyogj! ***** válasza:
23%
akkor is az anyád. mondtad neki akár egyszer is hogy észrevetted amit csinál?
2012. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen ezt egy anyuka is tudja hogy ilyet nem lehet,ha csak legalább egy kicsi is tiszteli annyira a gyermekét. :) :((
2012. jún. 10. 21:22
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Magátol tudia kellene hogy ne csinálja a 8 éves gyereke mellett mert bármikor felébredhet!Hát én nem is értem ezt!
2012. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem mondtam,és ,,akkor is az anyám" én pedig akkor is a gyereke vagyok és ilyet nem lehet csinálni. főleg idegen csávókkal. kébzeld el neked milyen lett volna 10 évesen azt hallani látni hogy az anyukád egy idegennel hempereg,?
2012. jún. 10. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!