Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszta láz vagyok, de anyum...

Tiszta láz vagyok, de anyum nem hisz nekem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most ahogy ezt elolvastátok,gondolom az jutott eszetekbe,hogy biztos azért mert nyílok mindig..de nem.egy évben 2x vagyok beteg és fájditom valamimet.es ha már telleg ennyiszer szolok anyumnak,akkor nagyon fájhat..de csak azt mondja,hogy ne nyivákoljak,mindig van valami bajom..de amikor o "nyil"akkor semmi sincs abban..:) és a lázméronk nem mér jol..a 35foknal mindig megakad.gorcsolok,fáj a fejem,tudomon fáj[ amennyire tud fajni egy tudo] ..nem sajnáltatni akarom magamat,de ezt nem értem..nem is dolgozik..annyi ideig tartana mig elvinne orvoshoz? ..ja.és lázas vagyok,mert iskolában a tanito megmérte.de anyum nem hiszi el..rendesen tüzel a fejem..és nem szoktam hazudozni anyumnak..ugyhogy tuti nem az miatt ilyen velem!!:)
2012. jún. 11. 16:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Lázmérő otthon?
2012. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy??

Menj el a sulidokihoz,vagy a háziorvoshoz egyedül.....

2012. jún. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha ide írni tudsz, tényleg el tudsz menni dokihoz is. Vagy vetess anyáddal egy lázmérőt.
2012. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Az elso válaszolonak: mind ketto el van romolva..az egyik 40foknál van mindig,mert tesóm leejtette.... a masik meg 34-35nél..

A második válaszolonak: 13..de én szlovákiai vagyok és nem mehetunk magunk:/.a sulinktól,otthonunktól kb. 20km-re van az orvosi rendelo :/ de szuleim nem kepesek elvinni!

2012. jún. 11. 16:42
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Amikor az embernek magas láza van legtöbb esetben az ágyából is alig bír kikelni nem pedig a számítógép előtt írogat. Szerintem se lehetsz annyira beteg
2012. jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolonak: azért nem halálos beteg vagyok,de most is ágyamban fekszek és nurofent vettem be..:)
2012. jún. 11. 16:43
 7/21 A kérdező kommentje:
A negyediknek: a suliban 39fokos lázam volt és orakon is alig birtam mozogni ,de gyogyszerrel már konnyebb..reggel nem tudtam felkelnii.vegtagjaim fájtak.alig ereztem oket..este komplett nem aludtam semmit..görcsöltem..és én délutankent csak akkor szoktam aludni ha beteg vagyok,de most vegigaludtam a délutant..nem mondom azt,hogy nincs igaza,mert nem vagyok most annyira rosszul.csak fejem fáj,de azért koszonom:)
2012. jún. 11. 16:46
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak éreznie kell ha lázas vagy, hiszen akkor forró a fejed és a tested is. Kérhetnétek kölcsön valahonnan egy lázmérőt, mondd meg neki.
2012. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5.valaszolónak: én is mondtam neki,hogy fogja meg a fejem,de azt mondta,hogy nem érdekli ot..és elkuldott..:/.a tanito mondta,hogy vigyen el dokihoz,de nem kepes rá..már ujjammal is volt úgy,hogy szédültem,mivel bulimiás is vagyok és leestem a lepcsorol..komplett eltorott az ujjam de nem vitt el orvoshoz..:)utána mondta az orvos,hogy el kellett volna,hogy vigyen..
2012. jún. 11. 16:51
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szomorú, nincs vaílaki más a családban akitől segítséget kérhetsz?
2012. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!