Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum ki akar dobni, azért...

Anyum ki akar dobni, azért mert tartok egy kígyót, pedig már 1.5 éve nálam van!?

Figyelt kérdés

Sziasztok


15.5 éves vagyok.Anyám nem szokott sem az én sem a tesóm szobájába bejárkálni,valamiért minket is így nevelt,hogy mindenki hálója az ő kiskirálysága..ez nekem fura,de végülis kényelmes,csak akkor megyünk egymás szobájába,ha odahív a lakosa.

Általában a nappaliban van mindenki,szóval 14. szülinapomra kaptam egy óriás kígyót egy osztálytásamtól,csináltunk neki terráriumot,beköltözött és teljesen jól elvan most már több mint 1 méteres.

Anyumék nem szeretik az állatokat,úgy unblock,ezért úgy raktuk be a terkót,hogy ne is lássa senki,ha nyitva lenne az ajtó.

Na de most hirtelen be kellett nyitnia hozzám..én meg ilyen óriási állatot nem tudok gyorsan "ledobni" vagy túl hirtelen megijeszteni mert ha megharap az nagyon nagyon szar lenne és épp játszottam vele,szóval a kezemben volt.

Nagyon szeretem ismerem minden fejmozdulatát,tökéletes körülmények közt van tartva,már nem válnék meg tőle!

De anyám azt mondta,hogy vagy megyek intézetbe és dobom ki a kígyót vagy simán kidobom és kész :(


Imádom őt,ő az én barátom.Csendes szép,tiszta,kedves:)

Most mit csináljak?Ez Pénteken történt.3 napon keresztül ordítanak velem!!!:( És azt mondták ők nem viccelnek pakoljak,mert holnap leadnak otthonba.Amúgy tényleg nem vicces emberek és sose volt még üres fenyegetésük,szóval valóban kegyetlenül tudtak bűntenti :(


2012. máj. 13. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Az osztálytársadnak honnan volt pénze egy kígyóra amúgy?Ilyet még nem hallottam,hogy valaki egy kígyót vesz valakinek ajándékba megkérdezés nélkül.
2012. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én szerettem mindig is őket,volt egy füzetem kígyós borítóval és sokat beszélgettünk olvastunk róluk.

14 évesen ballagtunk el általánosból,az én fajtám akkor 5 ezer forint volt:) most 10 körül van a picike,ez nem sok pénz egy legjobb barát számára.Akkor csak 20 centis volt.

Nem az a baj,hogy megvette,hanem az hogy anyám a másfél éves állatomat akarja kidobni.

2012. máj. 13. 16:01
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem tudnál esetleg leülni beszélgetni a szüleiddel?

Azt pedig nem hiszem hogy komolyan gondolják, hogy téged leadnak otthonba. sajnálom, hogy így történt. talán jobb lett volna még anno elmondani nekik, hogy kaptál egy kígyót.

2012. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Passzold le a kígyót valakinek, mert amíg ők tartnak el, addig a szabályokat is ők hozzák.
2012. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
17%
Én eldugnám valahova, amíg megnézik, hogy tényleg kidobtam-e. Pl az ágy alá egy kis terráriumba, arra a pár órára
2012. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

De egészen eddig nem tudtak róla?:OHát ez durva..Ott hibáztál,hogy nem szóltál semmit.Illetve csak úgy nem kellett volna kígyót(és semmilyen más állatot se) kapnod.Na mindegy,ha már megtörtént..Sok esélyed nincs,max könyörögni.Nem tudom mennyire lesz hatásos.

De mit csinálsz a kígyóval ha nem maradhat?

2012. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem nagyon tudom,innentől már ellenőrizve lesz a szobám:(

Nem lett volna jobb,mert 183nm-es lakásban élünk és SEMMILYEN állatot nem lehet tartni,pl a húgom egyszer hazahozott 6 össz vissz hat napra egy tekit,a barátjától vigyázni rá amíg elutazott,de abból is iszonyat nagy balhé lett,végül a szomszédunknál tartottuk.

Iszonyat begyepesedettek.

mint akkor úgy most sem tudok velük beszélni.

A terrárium 2.5 széles 1 méter mély és 70 centi magas.Tökéletesen elvan.Ha eljátszanám,hogy kidobtam,akkor kövi az lenne hogy szétbontjuk és megváunk a terkotól :S

Szerintem képesek beadni otthonban,nagyon nem szoktak viccelni semmivel soha.

2012. máj. 13. 16:07
 8/20 A kérdező kommentje:

Tudom,hülyeség volt,de ha szólok annyival jobb lett volna,hogy még a picurnak találhattam volna helyet másnál.

Így hogy megnőtt eszik mint a fene,nem tudom kinek kéne,de ez milyen már ez az állatom,felelőségteljesen tartom,mindent tudok róla,tökéletesen fejlődik,az összes zsebpénzemet a kajájára és lámáira költöm.

Ő az én állatom:S tényleg nagyon fájna megválni tőle,nincsenek nagyon barátaim mostanság,ő a legjobb ami van nekem.Órákat képes vagyok nézni...

2012. máj. 13. 16:11
 9/20 A kérdező kommentje:

És hiába próbáltam megnézetni velük elmagyarázni mennyit törődtem idáig vele,hogy milyen jó "kezes".

Annyi elég volt nekik,hogy apám azt mondta (debil módjára) hogy jó akkor most kiveszi és megnézni magának én mondtam,hogy ne mert nem mindegy mikor érsz hozzá,hogy közelítesz,simán megharaphat,neki már akkora fogai vannak,hogy simán lehet kell majd varrni a sebet,és csak 1.5 napja evett,ilyenkor még érezhet kajaszagot stb és nem a legjobb időpont de pl holnap már megteheti,meg segítek elmagyarázok mindent,kiveszem én simogassák meg fogják meg...de nem innentől vérengző vadállattá lett nyilvánítva ,aki közveszélyes.Pedig kulcsos zárral van elzárva:(

2012. máj. 13. 16:18
 10/20 anonim ***** válasza:
96%

1 évig egy 2.5 méteres terráriumot nem vettek észre a szobádban? o.O


én ezt nem hiszem el

erre a forumra vagy a világ legfurább emberei járnak vagy minden második kérdés kamu

2012. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!