Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha ajándékot...

Mit gondolnátok ha ajándékot küldene nektek valaki gyermeketek érkezésére, akivel lassan 10éve nem vagytok beszélőben?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremnek babája született. Gondolkodom, hogy küldök valami apró ajándékot meg egy lapot. Igazából köztünk nincs harag(tudtommal), csak valamiért úgy alakult, hogy a szüleink még gyerekkorunkban összevesztek, így mi sem tartottuk a kapcsolatot. Talán egymás ellen is neveltek minket. Amikor várandós volt titkolták előlünk.

Mit szólnátok a lány helyében? Nem akarok tolakvó lenni, csak tudatni, hogy én nem pártolom a két család közti háborút.


2012. jún. 11. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, bár felvetné bennem a kérdést, hogy ha nem haragszunk egymásra akkor felnőttek lévén miért nem beszéltünk? Szerintem küldj neki nyugodtan, kedves gesztus.
2012. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan küldj neki valamit. Meg egy lapot is mellé. Valami szépet írj, ne legyen benne semmi félreérthető, ne lehessen kicsit sem úgy érezni, hogy egy kicsi rosszakarás is van benned, vagy hogy "kösz, hogy titkoltátok előlünk" vagy ilyesmi. Szóval fogalmazz egyértelműen, kedvesen és akkor nem leszel se tolakvó, se udvariatlan.
2012. jún. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében nagyon örülnék!
2012. jún. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó alkalom a "békülésre". Írj neki nyugodtan, biztosan örülni fog neki. :)
2012. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Nem kizárt, hogy ő is szívesen felvenné veled a kapcsolatot, csak eddig nem mert kezdeményezni, nem találta a megfelelő alkalmat.
2012. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!