Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férjetek a szülőszobán...

Ha a férjetek a szülőszobán látottakat a haverjainak mesélné, mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
A nővérem 2 hete szült. A férje egy tuskó. Bent volt a szülőszobán, látott mindent. Az egyik haverja nekem jó barátom, és ő mesélte hogy mikor meglett a baba, a sógorom egy szórakozóhelyen ünnepelt a haverjaival, és arról beszélt hogy "El sem tudjátok hinni mekkora ***** van, hogy kifért rajta a gyerek". Meg hogy még miket látott. Azt is elszokta mesélni a haveroknak hogy milyen a szexuális életük....
2012. máj. 5. 22:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
mindenkinek olyan férje amilyet választ magának...
2012. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Huhh ez gáz.
2012. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

HA te ezt eltüröd, akkor mi a gond? A férjem csak EGYSZER mesélne a szexuális életünkröl, attól kezdve nem lenne MIRÖL mesélnie.


VAgy sürgösen megbeszéled vele, hogy van, ami magánügy, vagy megszokod, hogy a privát dolgaitok a haverok szórakztatására szolgálnak, vagy otthagyod, és emberhez méltó módon élsz.

2012. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Én bizony Isten letépném a tökeit és belenyomnám a fülébe.
2012. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Fuj de undorítò egy tuskó dög.
2012. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%

Most nem azért mondom, de nekem a legtöbb barátnőm el szokta mesélni a szexuális életét úgy, hogy sosem kérdezek rá. És amúgy is több helyről hallottam, hogy a legtöbb nő ezt kibeszéli a barátnőivel. Ilyen formán nem értem mit kell azon megbotránkozni, ha egy férfi is kibeszéli a barátaival?

Hogy elmesélte a szülőszobán látottakat? Szerintem még ez is valahol belefér, ez ugyanolyan, hogy mondjuk a nők is elmesélik egymást közt, hogy milyen is benn a szülőszobán, csak hogy tudja a másik, hogy mire számíthat. Elképzelhető, hogy ez a férfi is azért mesélte el a haverjainak, hogy tudják mire számítsanak, ha ők lesznek sorosak. Nem tudom, így ahogy leírtad én semmi megbotránkoztatót nem találok ebben a sztoriban.

2012. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez eléggé egyénfüggő. Engem baromira rosszul érintene, ha a párom ilyen lekezelően/megalázóan nyilatkozna rólam és az alsó fertályamról. Pláne nem olyan dolog kapcsán, amikor azért baromira kiszolgáltatott helyzetben van egy nő... Azt sem szeretem ha a párom kibeszéli a szexuális életünket. Persze "semlegesen" nem zavar, de a milyen pózben, mennyire vagyok szűk, mennyi ideid, hova élvez, stb témák szerintem nagyon magánügyek!!
2012. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%
gáz a SÓGOROD mert sajnos mindenki azt hiszi szinte itt hogy a te férjedről van szó!!
2012. máj. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ mit mesélt. Azért gondolom nagy élmény volt neki a dolog. De ez hogy a felesége hátulról mekkora bunkó dolog.. Még ha a vérről, a gyerekről, a gépekről stb mesélne hagyján lenne. Gondolom ha kiírtad akkor alpári módon adhatta elő a dolgot mert egyébként nekem férfi ismerőseim el voltak ájulva mikor bejutottak. Nem a feleségük alsó fertáji méreteiről beszéltek hanem teljesen másról.
2012. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy egy ilyen férfi kibírja a szülésig a megalázást, így nem hiszem, hogy ez volna az első eset erre a viselkedésre, ezért nem jutnék el vele odáig, hogy bejöhessen, vagy hogy szüljek neki.
2012. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!