Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ebben a helyzetben...

Mit tehetek ebben a helyzetben? Elveheti a lányomat?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve rossz a kapcsolatunk,sokáig próbáltam helyre hozni de nem ment.Van egy közös kislányunk,6 éves lesz.

Megismertem valakit akivel viszont szeretjük egymást.A párom ezt megtudta és most ott tartunk,hogy haza sem mehetek és el akarja tőlem tiltani a lányom.

Mit tehetek?Mit lehet tenni,hogy minél többször velem lehessen a lányom vagy esetleg,hogy hozzám kerüljön?

Össze költöznék a nővel akivel szeretjük egymást és így szeretnénk magunkhoz venni a lányomat is.egyébként nem tudom lényeges e,de a nőnek akit szeretek neki is van 3 gyermeke,engem ez nem zavar és jó lenne vele lenni.

Egy a baj,mint már írtam a párom fenyeget és a lányommal zsarol.Most választás elé állított és meg kellett mondanom,a nőnek akit szeretek,hogy egy ideig hagyjuk egymást,ne keressen,mert a lányomat kell választanom,ő ezt meg is értette,de nagyon rossz ez így,jobb megoldást szeretnék találni.

Adnátok tippeket mit tegyek?Segítsetek légyszives ötletekkel!

Köszi



2012. jún. 11. 21:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
8%
Szarul választottál. Inkább szenvedsz egy frigid némberrel életed végéig? A lányodhoz jogod van.
2012. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Amúgy mér romlott meg a kapcsolatotok? Hány évesek vagytok? Mér nem enged haza? nem közös a ház?
2012. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

32 vagyok,párom 3 évvel fiatalabb.

Nem szeretnék mellette szenvedni,csak félek elveszítem a lányom.Tartok attól is,hogy ellenem és a másik nő ellen hangolná a lányomat és ezzel ellehetetlenítené a kapcsolatunkat.


A kapcsolat fokozatosan romlott meg és mára már odáig fajult,hogy mindenért ordít,fenyeget veszekszik,szex nincs,már nem is alszunk egy ágyban sem.

Most a másik fenyegetőzés az,hogy kicsinál engem is,a nőt is és a családját is.


Nem közös a ház.A páromé.El költöznék én szívesen,csak a lányom az ami vissza tart.

2012. jún. 11. 22:14
 4/30 anonim ***** válasza:
55%

majd szerinted miután csalod a feleségedet neked fogják ítélni a gyereket?

egy anyának több joga van hozzá, kérsz láthatási jogot és kész.de hogy szeretnéd magadhoz venni..

egy gyereknek az anyjára van szüksége ilyen idős korban és nem a feleséged lépett le..

rosszul vagyok az ilyen pasiktól komolyan.

2012. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
85%
Válás, gyerekelhelyezéssel.
2012. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

",sokáig próbáltam helyre hozni de nem ment.Van egy közös kislányunk,6 éves lesz. "


Nem írtad le, mi volt az elhidegedés oka, amit próbáltál helyrehozni, de mi higgyjük el, hogy természetesen neked van igazad. Aztán összeállsz egy 3 gyerekes anyával, és elvárod, hogy a régi asszony továbbra is foglalkozzon veled, illetve csukott szemmel viselje el ezt is. Jó hogy nem azt írod, hogy lányod meg örüljön neki, hogy ezentúl neki is két anyukája lesz. Egy gonosz igazi, meg egy jószívű mostoha.

Tudod a kislánynak az anyja mellett van a helye. Majd ha nagyobb lesz ő fog dönteni, hova kerüljön. Te meg költözz össze azzal a "nővel" ( bocsi, de te írtad így), és rendes gyerektartással támogasd a lányod nevelését.

2012. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem derül ki, hogy házasok vagytok, vagy csak együtt éltek.

Ha házasság, akkor add be a válópert, kérd a gyereket hozzád (De azt meg kell indokolni, hogy miért ne maradjon az anyánál), illetve a láthatás szabályzását.

Ha nem vagytok összeházasodva, akkor a biróságok keresetet adj be a gyerekelhelyezés és láthatás szabályzására.

Ha megvan a láthatás, attól kezdve nem lehet olyan, hogy nem találkozhatsz a gyerekkel, viszont valószinübb, hogy az anyánál marad a gyerek.

2012. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz el és kérj láthatást a gyerekre.
2012. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Ja igen, ha fenyegetőzik, és ennek nyoma van akkor ez indok lehet hogy mér hozzád kerüljön a kislány.
2012. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Köszi,de az a nő jobb amelyik csalja a férjét?

Az sem jobb azok mellett mégis ott áll mindenki és csak a férfi a hibás!

Persze,biztos hibáztam én is,de ez kettőnkön múlt és ha hiszed ha nem megpróbáltam helyrehozni a kapcsolatunkat,3 évig ezen voltam,de ennél tovább már hová erőlködjek ha ő maga sem akarja???

Ha meg nem hagyja,hogy elhagyjam,mivel írtam fenyegetőzik,akkor mit tehetnék mást?hol megcsalás ez már?

Bocsánat,kicsit elragadtattam magam,egyszerüen csak fáj,hogy ez a helyzet és nem látom mi lenne a legjobb megoldás mindenkinek.

2012. jún. 11. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!