Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elengedjem a lányomat az...

Elengedjem a lányomat az ex-férjemmel Amerikába?

Figyelt kérdés

Férjem 2 éves álláslehetőséget kapott Amerikában, lányunk 12 éves.


Engedjem vagy ne?


2012. jún. 1. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretne menni, akkor miért ne?

A gyereknek ez hatalmas előnyére válna.


A szavaidból nekem az jön le, hogy a volt férjed nem egy link alak és szereti a lányát.

2012. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi időre? Milyen a viszony az ex-szel? Ha jóban vagytok, szereti a gyereket, a gyerek is őt, akkor a szünetre én simán elengedném. Attól, mert ti nem tartoztok össze, a gyerekhez mindketten tartoztok.
2012. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Júliusban megy, két évre.


Nekem van már férjem és egy közös fiúnk, de nem fogunk tudni kimenni anyagi okokból. Szóval csak karácsonykor meg nyáron látnám a lányom, amikor hazajönnek :-(


Ő menne, imádja az apját.

2012. jún. 1. 16:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még könnyen megtanulja a nvelvet és könnyen beilleszkedik. Ha ő is akar akkor menjen
2012. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbízol az exedben, akkor engedd el, mert ez egy hatalmas lehetőség a lánynak!
2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engedd, de a honvágyat kalkuláljátok be, és minden egyéb ott-, egy idő múlva derül ki....

Legyen látogatási lehetőséged....

2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy ti elváltatok neki még ő maradt az apja, és ez nagyon jó lehetőség, sokat profitálhat belőle a lányod később, ha mást nem kicsit látja a világot, más gondolkodásmódot tanulhat, és nyelvet.

Ha nem akarsz neki rosszat engedd, had menjen.

2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy neked nagyon hiányozni fog, na de akkor is hiányozni fog, ha majd felnő és önmaga költözik el.


Azt írod az apával minden oké, és imádja őt a lányod.


Néha túl kell lépnünk a saját érzéseinken. A lányod jó kezekben lesz és hatalmas előnnyel indul az életben.

2012. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megbízható a volt férjed, a gyerek menni akar, akkor engedném, mert ha nem engeded, akkor örökké felróják majd neked, hogy bezzeg, ha mehetett volna/megtanult volna angolul, stb. Tudom, hogy nagyon nehéz elengedni, de már nem is annyira pici, félig tini, hamar úgyis kirepül..

Ha a volt férjed tényleg megfelelően ellátná, akkor inkább engedd olyan feltétellel, hogy ha fél éven belül nem válik be, akkor hazajön.

2012. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon rendes Anyu lehetsz! Attól félsz, hogy nagyon fog hiányozni, ugye?

Ez biztos így lesz mindkettőtök részéről, de ez tényleg kihagyhatatlan élmény/tapasztalat lesz Neki! Az évi két látogatást amit írtál esetleg nem lehet megnyújtani? Vagy nyáron Nálad lesz suliidőben meg a volt férjednél?

Mindenesetre szerintem engedd el!

2012. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!