Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy segítsek rajta?

Mit tegyek, hogy segítsek rajta?

Figyelt kérdés
A fiam 30éves....Sajnos nagyon sokáig drogfüggő volt,rossz társaságba keveredett...Tavaly leszokott,(Hatalmas erővel,és kitartással)és kezdett talpra állni...fájt a dereka...gerinc daganat-mütét....Jó indulatu,de fáj neki...munka?nem kap igy munkát...nem emelhet,nem tud sokat állni,ülni...teljesen be zárkozott,nem akar élni...közömbös neki minden...
2012. jún. 11. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Elso korben peldaul kiserd el egy jo pszichologushoz.
2012. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia:)

nagyon nehéz lehet ez most Neked is és Neki is, de mindenképpen mutasd azt, hogy mindenben számíthat Rád...ez biztosan így is van:)

az is biztos, hogy volt olyan téma, vagy hobbi, ami igazán közel áll hozzá, ami mindig is érdekelte...próbálj ezzel kapcsolatban valami ötletet, vagy csináljatok, tervezzek valamit együtt, és biztasd, hogy nélküle nem tudod megcsinálni, szükséged van Rá:)

persze olyat, amit könnyen meg tud csinálni, nem pedig még jobban elkeseríti...

kérd meg, hogy segítsen otthon ezt-azt, mert Neked ezzel nagyon sokat segít, szükséged van Rá:)

vagy ha drogfüggő volt, lehetne mondjuk olyan, hogy önkénteskedve segítene a szintén drogfüggő embereken pl. ahol kezelik őket, meg lehetne érdeklődni, persze csak ha a fiad is benne van, mert nem tudni, mennyire szeretné...finoman kell rákérdezni, és hátha végül kapna ott, vagy ezzel kapcsolatban munkát:)

remélem segítettem!!!!!!!!!!!!!!!!!

sok erőt mindkettőtöknek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. jún. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom...de nem hallgat rám...tudom..most az jön,hogy

már 30éves...az Ő élete...stb...de....

2012. jún. 11. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:

"tudom..most az jön,hogy már 30éves...az Ő élete...stb"


Azt szeretnéd hogy az jöjjön? Miért jönne, a fiad 60 évesen is a fiad lesz.

Mozgasd meg a kapcsolataid, mindenkinek van valami minden bizonnyal neked is, némi hátszél jól jönne ebben a helyzetben. A fiadat pedig készitsd fel hogy felelősséget vállaltál érte és aki a munkát adja nagy szivességet tesz.

2012. jún. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hol lakik? én vagy barátaim tudnánk gyógyítani, testét, szellemét, lelkét
2012. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mozgasd meg a kapcsolataid, mindenkinek van valami minden bizonnyal neked is, némi hátszél jól jönne ebben a helyzetben



Probáltam....de...nem bíznak benne..ismerik a régi életét...

Budapestiek vagyunk.

2012. jún. 13. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!